Vítáme nového sponzora - společnost Chotěbořské strojírny, a.s.

...realizujeme Vaše nápady
25. Březen 2018

Vítáme a představujeme nového sponzora, který se rozhodl podporovat myšlenky projektu Na kole dětem. Jedná se o společnost Chotěbořské strojírny, a.s., která působí na trhu od roku 1936.

Společnost Chotěbořské strojírny a.s. navazuje na strojírenskou tradici od roku 1936 a využívá současných nástrojařských technologií a moderních CAD/CAM softwarů k výrobě kvalitních nástrojů pro spokojené zákazníky. Lisovna plastů se od roku 2010 zaměřuje na lisování technických dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl, zdravotnickou a měřící techniku. Firma CHSS a.s. je schopna poskytnout realizaci projektu od návrhu a výroby formy až po realizaci sériových dodávek včetně zajištění kvalitního servisu forem a jejich případných modifikací. Energetický úsek (EgÚ) navazuje historicky na podnikovou energetiku státního podniku Chotěbořské strojírny a energetiku založenou v polovině 20.století p. Vilémem Eckhardtem. EgÚ představuje v rámci a.s. CHSS samostatně hospodařící útvar.

Výrobní činnost nástrojárny:

nástroje pro stříhání, tažení, ohýbání plechu, postupové nástroje 

formy na tlakové lití hliníku

formy na vstřikování plastů, pryže

formy na vypěňování

formy na vakuové tváření plastů

zápustky na kování železných i neželezných kovů

speciální měřidla

speciální řezné nástroje pro obrábění kovů

výroba speciálních výrobních pomůcek a přípravků pro obrábění

montáž, svařování, kontrolu a zkoušení

výroba trnů na vulkanizaci hadic pro motory automobilů

výroba prototypů strojů a zařízení podle dodané dokumentace

tepelné zpracování - cementování, kalení, popouštění

 

Lisovna plastů

Lisování a výroba plastových dílů, probíhá v našem nově otevřeném provoze na nových a moderních strojích Arburg a Engel s řídícím systémem Selogica.

 

Energetika

V souladu s platnou legislativou, která vychází především z energetického zákona (EZ) č.458/2000 úsek zajišťuje tyto hlavní činnosti: - výroba elektrické energie (KJ - dieselagregát) - distribuce EE v tzv. LDS - obchod s EE (soustředěn na odběratele v LDS) - výroba tepelné energie - rozvod tepelné energie Tyto činnosti jsou podle EZ vázány získáním licence vydané ERÚ po splnění především technických, odborných a finančních podmínek. Mezi další důležité činnosti EgÚ patří: - provozování vodovodní sítě pitné vody - provozování vodovodní sítě povrchové vody - provozování páteřní kanalizační sítě - výroba a dodávka tlakového vzduchu - opravárenská a údržbářská činnost, realizace instalací v oboru elektro, voda, topení, zemní plyn, tlakový vzduch - ekologická agenda - provoz podnikové vlečky

Webové stránky společnosti naleznete ZDE.  Děkujeme společnosti Chotěbořské strojírny, a.s. za podporu, těšíme se na spolupráci a doufáme, že jak zaměstnance, tak mnoho jejich zákazníků potkáme v květnu a červnu 2018 v pelotonu 9. ročníku cyklotour Na kole dětem.

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje.  Mgr. Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Jiří Čunek hejtman Zlínský kraj, Ing Antonín Hanák - starosta obce Terezín, Libor Střecha – starosta Hodonína, Mgr. Ondřej Výborný – město Holice, Starosta Mgr. Pavel Paschek – město Hlučín, Starosta Mgr. Petr Borecký – město Úvaly, Starosta Petr Kopínec – Vrbno pod Pradědem, Rada města Znojma – Znojmo, JUDr. Bohumil Šimek – Jihomoravský kraj, Záštita obce Kněždub, Starosta Zdeněk Kofent – obec Družec, Starosta Mgr. Jan Čižinský - Praha 7, Starosta Mgr. František Lukl – Kyjov, Starosta Ing. Jiří Skořepa – Rychnov pod Kněžnou, Starosta Ing. Václav Kubín – Králíky, Náměstek PhDr. Igor Hendrych, Ph.D – Opava, Rada města – Bystřice pod Hostýnem, Starosta Ing. Tomáš Svoboda – Kynšperk nad Ohří, Starosta Mgr. Antonín Jalovec – Cheb, Radní hl. města Prahy Mgr. Milena Johnová udělila Záštitu hlavního města Prahy. Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

 

 

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!