Vítáme nového sponzora - společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

Sanitární systémy
6. Prosinec 2018

Vítáme a představujeme nového sponzora, který se rozhodl podporovat myšlenky projektu Na kole dětem. Jedná se o společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.  Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu 1993 zápisem do Obchodního rejstříku u OS v Praze. Založením firmy tak vznikla další mezinárodní pobočka firmy TOI TOI Sanitärsysteme GmbH, která na trhu v SRN působí již od roku 1973. 

Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. nabízí pronájem mobilních sanitárních systémů a hygienického vybavení, mobilního oplocení, kontejnerů, prvků ochrany povrchů a další. Produkty nabízí do dlouhodobého pronájmu, 15 dní a více, anebo na tzv. krátkodobý pronájem, tedy na pronájem do 14 dní. Od samého začátku je sídlem firmy město Slaný, kde měla firma do roku 2004 pronajaté kancelářské i skladové prostory. Koncem roku 2004 se přestěhovala do vlastních prostor, rovněž ve Slaném. Nejprve zajišťovala svou veškerou činnost právě ze sídla firmy, ale rychle narůstající zájem o tuto službu napomohl k tomu, že od roku 1995 začala fungovat pobočka v Olomouci, která zabezpečuje chod firmy pro oblast Moravy. 

V roce 1999 byl připraven projekt založení podpůrných míst na celém území Čech, který odstartoval v následujícím roce založením poboček v Českých Budějovicích, Plzni a o rok později i v Hradci Králové, poslední pobočka vznikla v roce 2004 v Brně. Tím společnost dokonale pokryla celé území ČR a dokázala tak snadno, rychle, kvalitně a především ekonomicky zajišťovat svou činnost. Mobilní toalety odebírá společnost od dceřiné firmy HMT, ktera začala mobilní WC vyrábět ve vlastním závodě.  V roce 2000 firma zahájila pronájem a prodej mobilního stavebního oplocení. A v roce 2002 rozšířila svoji činnost o prodej a montáž pevného oplocení, vstupních a vjezdových bran.  Zahájením prodeje švédských kompostovacích toalet společnost oslovila další silnou potencionální skupinu zákazníků – chataře, chalupáře a zahrádkáře. V roce 2006 společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. navázala spolupráci s francouzským dodavatelem veřejných automatických toaletnejvyšší kvality, společností Francioli. Od roku 2015 je pak výhradním distributorem těchto toalet pro Českou a Slovenskou republiku. K hlavním zákazníkům společnosti patří stavební firmy, městské úřady, organizátoři sportovních i kulturních akcí a armáda. V letech 2002 – 2013 firma realizovala velká vojenská cvičení armád USA, Anglie, Holandska, Francie a České republiky.  Firma TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001.

Webové stránky společnosti naleznete ZDE.  Děkujeme TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. za podporu, těšíme se na spolupráci a doufáme, že mnhoho jejich zaměstnanců a zákazníků potkáme v květnu a červnu 2019 v pelotonu 10. ročníku cyklotour Na kole dětem.

 

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje.  Mgr. Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Jiří Čunek hejtman Zlínský kraj, Ing Antonín Hanák - starosta obce Terezín, Rada města Znojma. Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

 

 

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!