Vítáme nového sponzora - Zlatnictví Lužice - Lenka Motyčková

Zlatnictví
8. Duben 2018

Vítáme a představujeme nového sponzora, který se rozhodl podporovat myšlenky projektu Na kole dětem. Jedná se o společnost Zlatnictví Lužice - Lenka Motyčková - zlatnice

Zlatnictví Lenka Motyčková je rodinnou firmou, která poskytuje kvalitní zlatnické služby již od roku 1993. Spokojenost zákazníků s jejich prací Lebku přesvědčila k vybudování vlastní prodejny; tuto otevřeli v roce 1997 v centru obce Lužice v okrese Hodonín. Prodejna nabízí širokou paletu zlatých i stříbrných šperků, šperků z chirurgické oceli (prsteny, náušnice, přívěsky a řetízky), nástěnných hodin, náramkových hodinek. Samozřejmostí jsou kompletní zlatnické služby. Zakoupit zde můžete nejen modely vlastní výroby, ale i šperky od světových výrobců. Šperky ze zlata vyrábí v barvě žluté, bílé, červené i kombinované. Zdobí je zirkony, přírodními kameny (brilianty, safíry, smaragdy) i syntetickými kameny. Dokáží uspokojit jakákoliv specifická přání. Zakázkovou výrobu provádí dle vašeho vlastního návrhu. S vhodným návrhem a výběrem šperku vám – díky zkušeným pracovníkům – dokáží s radostí poradit. Provádí veškeré zlatnické opravy; a pokud to povaha opravy dovolí, zvládnou ji i na počkání. Dle vašich potřeb šperky zrenovují a vyčistí. Staré nehezké šperky je možné složit jako protihodnotu za nákup nebo za výrobu zcela nových šperků. Spokojenost a věrnost stálých zákazníků je pro firmu nesmírně důležitá. Proto kladou velký důraz na kvalitu a originalitu zakázkové výroby a zlatnických služeb, které vycházejí z dlouholeté praxe a z velkého množství zkušeností.

Webové stránky společnosti naleznete ZDE.  Děkujeme společnosti  Zlatnictví Lužice - Lenka Motyčková  za podporu, těšíme se na spolupráci a doufáme, že jak zaměstnance, tak mnoho jejich zákazníků potkáme v květnu a červnu 2018 v pelotonu 9. ročníku cyklotour Na kole dětem.

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje.  Mgr. Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Jiří Čunek hejtman Zlínský kraj, Ing Antonín Hanák - starosta obce Terezín, Libor Střecha – starosta Hodonína, Mgr. Ondřej Výborný – město Holice, Starosta Mgr. Pavel Paschek – město Hlučín, Starosta Mgr. Petr Borecký – město Úvaly, Starosta Petr Kopínec – Vrbno pod Pradědem, Rada města Znojma – Znojmo, JUDr. Bohumil Šimek – Jihomoravský kraj, Záštita obce Kněždub, Starosta Zdeněk Kofent – obec Družec, Starosta Mgr. Jan Čižinský - Praha 7, Starosta Mgr. František Lukl – Kyjov, Starosta Ing. Jiří Skořepa – Rychnov pod Kněžnou, Starosta Ing. Václav Kubín – Králíky, Náměstek PhDr. Igor Hendrych, Ph.D – Opava, Rada města – Bystřice pod Hostýnem, Starosta Ing. Tomáš Svoboda – Kynšperk nad Ohří, Starosta Mgr. Antonín Jalovec – Cheb, Radní hl. města Prahy Mgr. Milena Johnová udělila Záštitu hlavního města Prahy. Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

 

 

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!