Cyklotour 2010

Generální partner projektu

Partneři projektu 2010

Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Město Veselí nad Moravou
Město Veselí nad Moravou
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
ZŠ Zlín Štípa
ZŠ Zlín Štípa
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
ZŠ Velká Bíteš
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
OA, SOŠ a SOU Třeboň
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Slušovice
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
ZŠ Příbram VII
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Železný Brod, Školní 700
Gymnázium Vodňany, Bavorská
ZŠ a MŠ Cítov
ZŠ Malá Skála
ZŠ Alešova Vodňany
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
ZŠ Šlapanice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ a MŠ Pohořelice
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Rousínov
ZŠ Příbram II
ZŠ Mutěnice
3. Základní škola Holešov
ZŠ Luhačovice
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ Koryčany
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ a MŠ Jaroslava Dobrovolského, Lužice
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, Ing. Bc. Anna Hubáčková – senátorka Parlamentu ČR za Hodonínsko PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, Mgr. Milena Johnová - radní hl. města Prahy, JUDr. Bohumil Šimek – hejtman Jihomoravského kraje, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, Jiří Čunek – hejtman Zlínského kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje. Ladislav Okleštěk – hejtman Olomouckého kraje, , Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová – hejtmanka Středočeského kraje, Mgr. Jana Mračková Vildumetzová – hejtmanka Karlovarského kraje, JUDr. Martin Netolický, Ph.D. - hejtman Pardubického kraje, Mgr., JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, PhDr. Igor Hendrych, Ph.D – náměstek statutárního města Opava, Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Libor Střecha – starosta města Hodonína, Mgr. Ondřej Výborný – starosta města Holice, Mgr. Pavel Paschek – starosta města Hlučín, Mgr. Petr Borecký – starosta města Úvaly, Petr Kopínec – starosta města Vrbno pod Pradědem, Rada města Znojma, Záštita obce Kněždub, Mgr. Jan Čižinský - starosta městské části Praha 7, Mgr. František Lukl – starosta města Kyjov, Ing. Jiří Skořepa – starosta města Rychnov pod Kněžnou, Ing. Václav Kubín – starosta města Králíky, Rada města Bystřice pod Hostýnem, Ing. Tomáš Svoboda – starosta města Kynšperk nad Ohří, Ing. Hana Jamborová – starostka města Koryčany, Ludmila Vocelková - starostka města Nejdek, Mgr. Antonín Jalovec – starosta města Cheb, Bc. Michal Boudný – starosta města Slavkov u Brna, Záštita města Beroun, Ing. Petr Rys – starosta města Bruntál, Mgr. Miroslav Zůna - starosta města Libochovice, Judr. PhDr. Petr Kolář, Ph.D. – starosta města Veselí nad Moravou, Ing. Zdeňka Marková – starostka města Chvaletice, Bc. Jan Picka – místostarosta města Sokolov, Lubomír Kocman – starosta města Rudná, Ing. Jiří Lukša – starosta města Petřvald, Bc. Robert Stržínek – starosta města Valašské Meziříčí, Mgr. Tomáš Klásek – starosta obce Lužice, Ing. Miroslav Veselý – starosta obce Svatobořice-Mistřín, Mgr. Michaela Trněná – starostka města Šlapanice, Jiří Kopeček – místostarosta města Šlapanice, Bc. Eliška Nohavicová – starostka města Miroslav, Ing. Štefan Drozd – starosta města Klášterec and Ohří, Martin Staněk – starosta města Sezemice, Ing. Miroslav Halatin – starosta města Frenštát pod Radhoštěm, Pavel Volek – starosta města Klobouky u Brna, Mgr. Bc. Vít Rakušan – Starosta města Kolín, Mgr. Zdeňka Hamousová – starostka města Žatec, Mgr. Jaroslav Brabec – tajemník královského města Slaný, Ing. Jan Bureš – starosta města Ostrov, Ing. Josef Uhlík – starosta obce Ratíškovice, Mgr. Alena Švejnohová – starostka města Pečky, Milan Buček – starosta města Ivančice, Mgr. Zdeněk Pištora – starosta města Postoloprty, Karel Jurka – starosta města Vyškov, Petr Krejcar – starosta obce Veliny, Ing. Vladimír Černý – starosta obce Rouchovany, Zdeněk Kofent – starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža – starosta obce Mšené-lázně, Bedřich Buťák – starosta obce Leskovec and Moravicí, Roman Vorlíček – starosta obce Zichovec, René Havelka – starosta obce Libochovičky, Ing. Antonín Hanák – starosta obce Terezín.  Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!