Cyklotour 2015

trasa 2015

Podrobná trasa pro rok 2015 je zveřejněna. Prolog + 10 etap, celkem 1.358 km, 58 zastávkových nebo etapových obcí a měst, celkem projedeme 365 obcí a měst.

Těšíme se na všechny v pelotonu.

Dresy na rok 2015 objednávejte zde.

Mapu si můžete stáhnout zde.

Pravidla účasti najdete zde.

Plakát pro rok 2015 najdete zde

03Červen2015Středa

Slavnostní prolog 78km

Aš- Kynšperk nad Ohří - Bečov nad Teplou - Toužim

Slavnostní prolog zavede peloton z tradičního startu Aše přes Chebskou pánev, Slavkovský les a Tepelskou vrchovinu do Toužimi.

 

start v Aši: 12:00 hod,  Park zážitků

03
Červen
2015

Slavnostní prolog cyklotour 2015: Aš - Toužim

Krásné počasí připravilo půdu pro Na kole dětem 2015

Je možné říci, že se stalo neoddiskutovatelnou tradicí, sledovat v první polovině června na českých silnicích Josefa Zimovčáka na vysokém kole a jeho tým při charitativní cyklojízdě Na kole dětem. I letos se zraky všech příčetných obyvatel České republiky i řady cizozemců upírají na silnice druhé, třetí, čtvrté i vyšších tříd, hrajících minimálně padesáti odstíny šedi, rok od roku je ostatně odstínů více. 

 
04Červen2015Čtvrtek

1. etapa: Toužim - Zbuzany 132km

Toužim - Podbořany - Nové Strašecí - Družec - Unhošť - Zbuzany

První etapa provede peloton Rakovnickou pahorkatinou, Křivoklátskou vrchovinou, křivoklátskými lesy až na samý okraj Prahy, do Zbuzan

 

start v 7:00  Toužim - náměstí Jiřího z Poděbrad

04
Červen
2015

1. etapa: Toužim - Zbuzany 132km

Překvapivé vyvrcholení etapy do Zbuzan - sňatek v pelotonu

V Toužimi ještě ani jeden kohout nerozlepil oči a peloton Na kole dětem se již trousil na snídani. Tak brzký start nečekali ani ti nejostřílenější mazáci.

05Červen2015Pátek

2. etapa: Zbuzany - Mšené-lázně 123km

Zbuzany - Roztoky - Kralupy nad Vltavou - Slaný - Libochovice - Mšené-lázně

Ve druhé etapě objede nejprve peloton ze severozápadu Prahu, prohlédne si řeku Vltavu, kterou i dvakrát překoná a přes Dolnooharskou tabuli dorazí do malebných lázní Mšené-lázně.

 

start 8:30  Zbuzany - Na Návsi
05
Červen
2015

2. etapa: Zbuzany - Mšené-lázně 123km

Za krásného červnového počasí se peloton přesunul do líbezných lázní

Po krátké noci (poslední svatebčané hlaholili v okolí Zbuzan téměř do kuropění) se gulášem posílení sportovci sešikovali k ostrému startu pod velením paní starostové Pavči Sušické.

06Červen2015Sobota

3. etapa: Mšené-lázně - Tanvald 143km

Mšené-lázně - Roudnice nad Labem - Štětí - Bělá pod Bezdězem - Mnichovo Hradiště - Turnov - Tanvald

Ve třetí etapě peloton těsně mine horu Říp, vydá se Kokořínskem a Máchovým krajem vstříc Jičínské pahorkatině, těsně mine Český ráj, překoná Ještědsko-kozákovský hřbet a vrhne se do Jizerských hor.

 

start 8:00  Mšené-Lázně; lázně - balneo
06
Červen
2015

3. etapa: Mšené-lázně - Tanvald 143km

Vedro a Jizerské hory prověřily zdatnost cyklistů

Sobotní ráno slibovalo horký den. Lázenští hosté se při snídani proplétali s odhodlanými cyklisty a starosta Josef Bíža v lehké košili a slavnostní náladě byl připraven vyslat Josefa a jeho peloton vstříc dalším kilometrům.

07Červen2015Neděle

4. etapa: Kořenov - Veliny 134km

Kořenov - Pecka - Hradec Králové - Pardubice - Veliny

Ve čtvrté etapě se peloton přesuna z pomezí krkonoš a Jizerských hor přes Krkonošské podhůří a Dolnolabskou tabuli až do rovin Východolabské tabule, kde zakončí dnešní etapu v obci Veliny.

 

start 8:00 Kořenov - hotel Příchovice
07
Červen
2015

4. etapa: Kořenov - Veliny 134km

Z hor do nížiny aneb nad očekavání vřelé přijetí ve Velinách

Ráno se cyklista v Kořenově vykloní z okna, na jedné straně Jizerské hory a na druhé Krkonoše, oba hvozdy porostlé masivy v mlžném oparu. Čerstvý vánek čechral zbývající vlasy na hlavě Pepy Bergera, který byl dnešním vedoucím etapy.

08Červen2015Pondělí

5. etapa: Veliny - Humpolec 123km

Veliny - Hrochův Týnec - Chotěboř - Havlíčkův Brod - Humpolec

V páte etapě začne peloton svoji pouť východočeskými rovinami, pak překoná Železné hory a vrhne se vstříc Vysočině a Hornosázavské pahorkatině, svojí dnešní pouť ukončí v Humpolci.

 

start 8:45 Veliny - u dřevěné zvonice
08
Červen
2015

5. etapa: Veliny - Humpolec 123km

Peloton Na kole dětem vtrhnul na Vysočinu

Po krátké noci se lídr dne Ivan Burkert probudil ve skvělé náladě. Od prvního ptačího pípnutí se táborem Mlýnek rozléhal jeho hromový, motivující hlas.

09Červen2015Úterý

6. etapa: Humpolec - Třebíč 124km

Humpolec - Pelhřimov - Počátky - Dačice - Želetava - Třebíč

V šesté etapě se peloton vydá přes Křemešnickou vrchovinu do města rekordů Pelhřimova, pak zamíří na Javořickou vrchovinu přes Počátky do Dačic, tam se stočí na severovýchod a přes Želetavu dojede až do Třebíče.

 

start 8:00  Humpolec - Horní náměstí
09
Červen
2015

6. etapa: Humpolec - Třebíč 124km

Cyklotour přináší radost a dětský smích ve větru i dešti

Včerejší vedoucí Ivan Burkert se nenechal zahanbit a jako správný vůdce obstaral kulturní seanci na večer v Humpolci. Na plovárnu se začaly nenápadně trousit osoby s hudebními nástroji a během stmívání vykvetlo seskupení Mokrý kytary. Hráli famózně.

10Červen2015Středa

7. etapa: Třebíč - Brno 131km

Třebíč - Moravské Budějovice - Rouchovany - Náměšť nad Oslavou - Velká Bíteš - Rosice - Brno

V sedmé etapě se peloton vydá k Jevišovické pahorkatině, v Moravských Budějovicích se vydá směrem na sever a kolem Dukovanské elektrárny dojede až do Velké Bíteše, pak již souběžně s brněnskou dálnicí dojede přes Rosice až do centra Brna, kde dnešní etapu ukončí.

 

start 8:00  Třebíč - Karlovo náměstí
10
Červen
2015

7. etapa: Třebíč - Brno 131km

Kdo chce poznat ryzí člověčinu, musí do Rouchovan

Na náměstí v Třebíči byli ráno k vidění dva Zimovčáci. Nebojte se, přes noc nedošlo ke klonování Josefa, přidal se k nám totiž jeho bratr Jiří.

11Červen2015Čtvrtek

8. etapa: Slavkov u Brna - Valašské Klobouky 145km

Slavkov u Brna - Ždánice - Kyjov - Bzenec - Strážnice - Veselí nad Moravou -Podolí - Drslavice - Valašské Klobouky

V 8. etapě peloton vyrazí ze Slavkova, projede místy zaslíbenými folklóru a vínu a vrhne se do Bílých Karpat, svojí pouť dnes ukončí ve Valašských Kloboukách.

 

start 8:00 Slavkov – Palackého náměstí
11
Červen
2015

8. etapa: Slavkov u Brna - Valašské Klobouky 145km

Krásné skutky byly k vidění na Valašsku

Nad Slavkovem se po ráno honily altokumuly, nad nimi bohatě prosvítalo blankytné nebe, na obzoru se rýsoval krásný letní den. Dnes početný peloton se před startem sešikoval na schodech před zámkem a vyčkal na mávnutí startovacím praporem, provedené panem starostou.

12Červen2015Pátek

9. etapa: Valašské Klobouky - Kopřivnice 120km

Valašské Klobouky - Zlín - Bystřice pod Hostýnem - Valašské Meziříčí - Štramberk - Kopřivnice

V 9. etapě se peloton projede Vizovickou vrchovinou do Zlína,  objede Hostýnsko-vsetínskou hornatinu, zastaví v Bystřici pod Hostýnem, u Valaškého Meziříči se lehce dotkne Moravskoslezských Beskyd a  přírodním parkem Podbeskydí přes Štramberk dojede až do Kopřivnice. 

 

Start 8:00 Valašské Klobouky – Hasičská zbrojnice
12
Červen
2015

9. etapa: Valašské Klobouky - Kopřivnice 120km

Cyklotour míří do finiše, obyvatelé Beskyd pomáhají onkologicky nemocným dětem

Blížila se snídaně a v údolí Senice v Horní Lidči ustal hromový chrapot vycházející z oblasti nosohltanu Petra Vlčka. Jeho spolunocležníci mátožně vytahovali své matrace z koupelen a jiných odlehlých míst a vybírali z uší zbytky špuntů.

13Červen2015Sobota

10. etapa: Kopřivnice - Bruntál 128km

Kopřivnice - Frýdek-Místek - Klimkovice - Kravaře - Opava - Bruntál

V poslední 10. etapě 6. ročníku se peloton vydá podle vodní nádrže Olešná do Frýdku-Místku, pak podle řeky Ostravice těsně z jihu mine Ostravu a zastaví v Klimkovicích. Posléze bude pokračovat podle přírodní rezervace Koutské a Zábřežské louky do Kravařů, navštíví Opavu a podle Slezské Harty dorazí do letošního cíle svého putování, do Bruntálu.

 

start 8:00  Kopřivnice – KD, Obránců míru 368
13
Červen
2015

10. etapa: Kopřivnice - Bruntál 128km

Letošní cyklotour zakončena rekordním příspěvkem od firem z Bruntálska

Před startem v Kopřivnici ukazoval teploměr 25 stupňů a vzhledem k časné ranní době se dal očekávat nefalšovaný pařák. Etapu přišel odstartovat, kdo jiný, než Karel Loprais.

10Červenec2015Pátek

Závěrečná zpráva z cyklotour 2015 1358km

přečtěte si závěrečnou zprávu

V příloze najdete zavěrečnou zprávu k cyklotour Na kole dětem 2015

Generální partner projektu

Partneři projektu 2015

HASEO, v.o.s.
hasící technika
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Interflex s.r.o.
specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
MetLife pojišťovna a.s.
Poskytovatel životního pojištění
ALFUN a.s.
ALFUN a.s.
Distributor hutního materiálu
Kaláb - stavební firma
Kaláb
Stavební firma
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
AR Brno
Výrobce a dodavatel potrubních součástí
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
UniCredit Bank
Bankovní produkty a služby
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Qualiform
Certifikace, znalectví a stavební expertízy
SUN SYSTEM
stínící a garážová technika
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Ing. Petr Koukal
Computer, penzion, badminton
Kamenictví Zimovčák
Kamenické a štukatérské práce
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Plastová okna Heřmanův Městec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Zdeněk Tomášek s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava
M-Compact - distributor puškohledů a dalekohledů
M-Compact
Distributor puškohledů a dalekohledů
METALLPLAST - RECYKLING
Ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
OSRAM Bruntál spol. s r.o.
osvětlení
Gumex
Maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Apason s.r.o. - developerská, stavební a grafická činnost
Apason s.r.o.
Developerská, stavební a grafická činnost
Styrotrade, a.s.
největší výrobce polystyrenu EPS v České republice
Jizerská porcelánka s.r.o.
Jizerská porcelánka s.r.o.
Výroba technického porcelánu
OBARA CORPORATION
svařovací technika
Energotrans - elektrárna skupiny ČEZ
Energotrans
Elektrárna skupiny ČEZ
Hamag
Slévárny Zlín
Buchlovské hory
Motorest Samota
Ubytování a restaurace v Buchlovských horách
Vodohospodářské stavby Javorník - CZ s.r.o.
výstavba vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kooperativa
Pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Bizmark - reklamní agentura
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Comtherm Brno
Komponenty pro plynová zařízení
Dolver
Realizace staveb, demolice
Stavreko
Provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
Zábojník
Výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Hervis
Kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
AK Dent
Stomatologické centrum
HAVLÍK OPAL, spol. s r.o.
výroba tyčinek
Dřevovýroba Praděd s.r.o.
Lesnicko - dřevařská firma
Maximum Party Service - cateringový servis
Maximum Party Service
Cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kavárna Adria
Caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Manager Team Brno
Produkční a umělecká agentura
Clanroy - elektronické dražby nemovitostí
Clanroy
Elektronické dražby nemovitostí
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Ilona Heligrová
Daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
TK Sport
Prodej a servis jízdích kol
SILNICE.CZ s.r.o.
výstavba a recyklace komunikací
ELPREMO, spol. s r.o.
prodej elektroinstalačního materiálu
W - TECHNOLOGY, s.r.o.
vývoj a výroba upínacích systémů
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Kubica reklama
Návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Na kole dětem Vysočinou
Cyklojízda
Alfa Plastik, a.s.
vývoj, výroba a montáž plastových výlisků
Macco Organiques, s.r.o.
distribuce minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky
léčba pohybového aparátu
Lázně Mšené
lázně - léčba pohybového aparátu
Pila Ševčík
Zpracování dřeva a dřevovýroba
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
ALBRECHT ELEKTRO
měření a regulace v průmyslových aplikacích
Inter hotel Tatra
KARLA, spol. s r.o.
prodej ocelových plechů, výroba hydraulických válců
Kynšperský Pivovar
Kynšperský Pivovar
SNIP & CO - reklamní agentura
SNIP & CO
Reklamní agentura
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Prodejny se sportovními potřebami
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
Hape - specializovaná prodejna kol
Hape
Specializovaná prodejna kol
Linaset, a.s.
dodavatel projektů pro automotive průmyslové obory
ALFA CHROM SERVIS s.r.o.
kompletní služby v oblasti přípravy forem do výroby
Coca-Cola
výrobce nápojů Coca-Cola
střechy 92
Střechy 92
Profi POMA  - profesionální pojišťovací makléř
Profi POMA
Profesionální pojišťovací makléř
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
AVENA s.r.o.
Stavby K4
STAVBY K4 , s.r.o.
VCES - pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
VCES
Pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
Top Centrum Car - autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen a Audi
Top Centrum Car
Autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen
Renomia Network - obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Renomia Network
Obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Point - ofsetová tiskárna
Point
Ofsetová tiskárna
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Moravskoslezský kraj
Pardubický kraj
Liberecký kraj
Liberecký kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Město Roztoky
Město Roztoky
Město Klimkovice
Statutární město Pardubice
Obec Kozojídky
Město Nové Strašecí
Město Nové Strašecí
Město Mnichovo Hradiště
Město Kravaře
Město Kravaře
Městys Pecka
Město Bzenec
Město Bzenec
Město Bzenec
Město Počátky
Město Velká Bíteš
Město Velká Bíteš
Město Rosice
Město Moravské Budějovice
Město Moravské Budějovice
Město Slaný
Město Bečov nad Teplou
Město Bečov nad Teplou
Město Štětí
Město Bělá pod Bezdězem
Město Bělá pod Bezdězem
Město Štramberk
Město Dačice
Město Dačice
Město Toužim
Obec Družec
Město Unhošť
Město Havlíčkův Brod
Město Ždánice
Město Humpolec
Městys Želetava
Bystřice pod Hostýnem
Město Bystřice pod Hostýnem
Statutární město Hradec Králové
Město Chotěboř
Město Hrochův Týnec
Město Valašské Meziříčí
Město Valašské Meziříčí
Obec Kořenov
Statutární město Brno
Statutární město Brno
Statutární město Frýdek Místek
Město Náměšť nad Oslavou
Kopřivnice
město Kopřivnice
Statutární město Opava
Město Kralupy nad Vltavou
Město Kynšperk nad Ohří
Město Rudná
Město Rudná
Statutární Město Zlín
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola a mateřská škola Těšany
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
ZŠ Zlín Štípa
ZŠ Zlín Štípa
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
gymnázium
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní a mateřská škola
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
Základní škola Brumov-Bylnice
Základní škola Brumov-Bylnice
základní škola
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
základní škola
ZŠ Telč, Masarykova
ZŠ Telč, Masarykova
Základní škola Mohelno
základní škola
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola Brno, Pavlovská 16
základní škola
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
Základní škola Příbor
Základní škola Příbor
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola
ZŠ Velká Bíteš
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
ZŠ a MŠ Katovice
Základní a mateřská škola
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
ZŠ Heřmanův Městec
Základní škola Toužim
Základní škola Toužim
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
Základní škola Rosice
Základní škola Rosice
ZŠ Železný Brod, Školní 700
Gymnázium Vodňany, Bavorská
ZŠ a MŠ Cítov
ZŠ Malá Skála
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ a MŠ Nučice
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Šlapanice
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Moravský Písek
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Rousínov
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ Mutěnice
3. Základní škola Holešov
ZŠ Příbram II
ZŠ Luhačovice
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ Koryčany
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
OA, SOŠ a SOU Třeboň
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Slušovice
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
ZŠ Příbram VII
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ a MŠ Jaroslava Dobrovolského, Lužice
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Střední odborná škola Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Lékař, patří mezi světovou špičku v oboru hrudní a břišní chirurgie
Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.
Lékař, specialista na hrudní a břišní chirurgii
Lékař - přední český kardiochirurg
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Přední český kardiochirurg
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Petr Koukal
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Martina Trnková (Štěpánková)
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Vedoucí lékař transplantační jednotky na klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol
Doc. MUDr. Petr Sedláček, CSc.
Vedoucí lékař transplantační jednotky FN Motole
Jan Králík
Jan Králík
spisovatel, cestovatel
Předseda Českého klubu olympioniků
Oldřich Svojanovský
Předseda Českého klubu olympioniků
Velocipedista a cestovatel
Ivan Burkert
Velocipedista
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň
Sváťa Božák
Sváťa Božák
ultracyklista
Ivo Koblasa
Ivo Koblasa
cyklista - Paralympijský reprezentant ČR
Jiří Hledík
Jiří Hledík
ultracyklista
MVDr. Jan Bicek
Jan Bicek
hendikepovaný cyklista
Karel Loprais
Karel Loprais
automobilový závodník

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje.  Mgr. Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Jiří Čunek hejtman Zlínský kraj, Ing Antonín Hanák - starosta obce Terezín, Libor Střecha – starosta Hodonína, Mgr. Ondřej Výborný – město Holice, Starosta Mgr. Pavel Paschek – město Hlučín, Starosta Mgr. Petr Borecký – město Úvaly, Starosta Petr Kopínec – Vrbno pod Pradědem, Rada města Znojma – Znojmo, JUDr. Bohumil Šimek – Jihomoravský kraj, Záštita obce Kněždub, Starosta Zdeněk Kofent – obec Družec, Starosta Mgr. Jan Čižinský - Praha 7, Starosta Mgr. František Lukl – Kyjov, Starosta Ing. Jiří Skořepa – Rychnov pod Kněžnou, Starosta Ing. Václav Kubín – Králíky, Náměstek PhDr. Igor Hendrych, Ph.D – Opava, Rada města – Bystřice pod Hostýnem, Starosta Ing. Tomáš Svoboda – Kynšperk nad Ohří, Starosta Mgr. Antonín Jalovec – Cheb, Radní hl. města Prahy Mgr. Milena Johnová udělila Záštitu hlavního města Prahy. Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

 

 

 

 

 

 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!