Na kole dětem - nadační fond Josefa Zimovčáka

Informace o nadačním fondu na podporu onkologicky nemocných dětí.

Nabídka dresů a vybavení

Vybavení na sezonu 2014 je pro Vás připraveno a je možno již objednávat, stačí rozkliknout.....

Jak můžete pomoci ?

,,My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně."

 

Rekondiční pobyty

Výlety po horách, hry a soutěže – tak vypadá program rekondičního pobytu dětí  z Česka a Slovenska.

Události spojené s nadačním fondem

Zdraví, radost, pocit štěstí a smích z plných plic...........

Sponzoring, reklama

Chtěli byste finančně podpořit náš projekt? Nabízíme několik možností podpory.

Nadační fond

Děkujeme všem, kdo podpořili projekt Na kole dětem. 

Generální partner projektu

Partneři projektu 2017

Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Nadace ČEZ
Poskytování nadačních příspěvků
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
MetLife pojišťovna a.s.
Poskytovatel životního pojištění
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Interflex s.r.o.
specialista na betonové podlahy
Kaláb - stavební firma
Kaláb
Stavební firma
HOCHTIEF CZ a.s.
Stavební společnost
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
UniCredit Bank
Bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
AR Brno
Výrobce a dodavatel potrubních součástí
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
zámečnické práce, výroba sportovního vybavení sportovišť
ALFUN a.s.
ALFUN a.s.
Distributor hutního materiálu
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Qualiform
Certifikace, znalectví a stavební expertízy
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Plastová okna Heřmanův městec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Prodejny se sportovními potřebami
Orlické hory a Podorlicko
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
METALLPLAST - RECYKLING
Ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Pivovar Zichovec
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Kamenictví Zimovčák
Kamenické a štukatérské práce
HAVLÍK OPAL, spol. s r.o.
výroba tyčinek
KARETA s.r.o.
Stavební firma
OSRAM Bruntál spol. s r.o.
osvětlení
Macco Organiques, s.r.o.
distribuce minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky
Styrotrade, a.s.
největší výrobce polystyrenu EPS v České republice
AQUA-THERMO
prodej a servis čerpadel
Alfa Plastik, a.s.
vývoj, výroba a montáž plastových výlisků
SILNICE.CZ s.r.o.
výstavba a recyklace komunikací
Dřevovýroba Praděd s.r.o.
Lesnicko - dřevařská firma
Pila Ševčík
Zpracování dřeva a dřevovýroba
ELPREMO, spol. s r.o.
prodej elektroinstalačního materiálu
KARLA, spol. s r.o.
prodej ocelových plechů, výroba hydraulických válců
W - TECHNOLOGY, s.r.o.
vývoj a výroba upínacích systémů
ALBRECHT ELEKTRO
měření a regulace v průmyslových aplikacích
KOVO KNOTEK s.r.o.
zakázková kovovýroba
Audisbus
Autobusová doprava pro Orlické hory a Podorlicko
Zvony Jan Šeda
Zvonařská dílna
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Hervis
Kola, obuv, oblečení a fitness
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Zdeněk Tomášek s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Stavreko
Provádění staveb a jejich změn
SNIP & CO - reklamní agentura
SNIP & CO
Reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Comtherm Brno
Komponenty pro plynová zařízení
Národní zemědělské muzeum - Praha
muzeum
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Gumex
Maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Hamag
Slévárny Zlín
Bizmark - reklamní agentura
Bizmark - reklamní agentura
Buchlovské hory
Motorest Samota
Ubytování a restaurace v Buchlovských horách
léčba pohybového aparátu
Lázně Mšené
lázně - léčba pohybového aparátu
Dolver
Realizace staveb, demolice
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
ROMAPOL
Kancelářská technika
OBARA CORPORATION
svařovací technika
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Ing. Petr Koukal
Computer, penzion, badminton
Vodohospodářské stavby Javorník - CZ s.r.o.
výstavba vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod
Motogrip
nosiče registrační značky pro motocykly a čtyřkolky
Pedagogicko–psychologická poradna Ústeckého kraje
Pedagogicko–psychologická poradna
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
TK Sport
Prodej a servis jízdích kol
SUN SYSTEM
stínící a garážová technika
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kooperativa
Pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Kubica reklama
Návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
AK Dent
Stomatologické centrum
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kavárna Adria
Caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Maximum Party Service
Cateringový servis
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Ilona Heligrová
Daňový poradce a účetní
SÝKORA SPORTSWEAR s.r.o.
výroba cyklistického oblečení
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Manager Team Brno
Produkční a umělecká agentura
Zábojník - výroba cementového zboží
Zábojník
Výroba cementového zboží
Hape - specializovaná prodejna kol
Hape
Specializovaná prodejna kol
Princip
správa vozového parku
Krtek – nadační fond dětské onkologie
Krtek
Nadační fond dětské onkologie
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Na kole dětem Vysočinou
Cyklojízda
Hlavní město Praha
Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj
Jihomoravský kraj
Moravskoslezský kraj
Pardubický kraj
Liberecký kraj
Liberecký kraj
Olomoucký kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Lednice
obec Lednice
Vrchlabí
město Vrchlabí
Nové Město nad Metují
město Nové Město nad Metují
Týniště nad Orlicí
město Týniště nad Orlicí
Otrokovice
město Otrokovice
Moravský Beroun
město Moravský Beroun
Praha 7
MČ Praha 7
Benátky nad Jizerou
město Benátky nad Jizerou
Kunčice nad Labem
obec Kunčice nad Labem
Benecko
obec Benecko
Rokytnice v Orlických horách
město Rokytnice v Orlických horách
Česká Třebová
město Česká Třebová
Deštné v Orlických horách
obec Deštné v Orlických horách
Česká Skalice
město Česká Skalice
Město Bzenec
Město Bzenec
Město Bzenec
Dvůr Králové nad Labem
město Dvůr Králové nad Labem
Letohrad
město Letohrad
Obec Čimelice
Obec Čimelice
Fulnek
město Fulnek
Litoměřice
město Litoměřice
Obec Družec
Hostinné
město Hostinné
Lužice
obec Lužice
Město Rosice
Choceň
město Choceň
Nová Paka
město Nová Paka
obec Zichovec
Chotěvice
obec Chotěvice
Pohořelice
město Pohořelice
Jičín
město Jičín
Praha 5
MČ Praha 5
Oslavany
město Oslavany
Jilemnice
město Jilemnice
Rychnov nad Kněžnou
město Rychnov nad Kněžnou
Dobruška
město Dobruška
Klášterská Lhota
Sobotka
město Sobotka
Klášterec nad Orlicí
obec Klášterec nad Orlicí
Kostelec nad Orlicí
město Kostelec nad Orlicí
Stará ves nad Ondřejnicí
obec Stará ves nad Ondřejnicí
Ústí nad Labem
statutární město Ústí nad Labem
Kunovice
město Kunovice
Štíty
město Štíty
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Statutární město Brno
Statutární město Brno
Město Břeclav
město Břeclav
Město Frenštát pod Radhoštěm
Město Mikulov
město Mikulov
Město Jindřichův Hradec
Kopřivnice
město Kopřivnice
Lanškroun
město Lanškroun
Město Rožnov pod Radhoštěm
Město Rudná
Město Rudná
Město Šumperk
Město Šumperk
Město Ústí nad Orlicí
Statutární Město Zlín
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
základní škola
Masarykova ZŠ Dolní Roveň
škola
ZŠ Telč, Masarykova
ZŠ Telč, Masarykova
Základní škola Mohelno
základní škola
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola Brno, Pavlovská 16
základní škola
Základní škola Příbor
Základní škola Příbor
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
ZŠ a MŠ Katovice
Základní a mateřská škola
ZŠ Velká Bíteš
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
ZŠ Velvary
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
Základní škola Toužim
Základní škola Toužim
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola
ZŠ Heřmanův Městec
Základní škola Rosice
Základní škola Rosice
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola a mateřská škola Těšany
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Základní škola
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
Základní škola Chlumec
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola Valašské Klobouky
Základní škola Valašské Klobouky
základní škola
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
gymnázium
ZŠ a MŠ Petrovice
ZŠ a MŠ Petrovice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní a mateřská škola
Základní škola Františka Kupky, Dobruška
ZŠ Dobruška
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
Základní škola Brumov-Bylnice
Základní škola Brumov-Bylnice
základní škola
ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
škola
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Příbram II
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Mutěnice
ZŠ Rousínov
ZŠ Luhačovice
3. Základní škola Holešov
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ Koryčany
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Slušovice
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Příbram VII
ZŠ a MŠ Nučice
ZŠ Malá Skála
Gymnázium Vodňany, Bavorská
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ Šlapanice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Střední odborná škola Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Lékař, patří mezi světovou špičku v oboru hrudní a břišní chirurgie
Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.
Lékař, specialista na hrudní a břišní chirurgii
Lékař - přední český kardiochirurg
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Přední český kardiochirurg
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Petr Koukal
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16, olympijská medailistka, mistryně světa
Gabriela Koukalová
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Martina Trnková (Štěpánková)
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Vedoucí lékař transplantační jednotky na klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol
Doc. MUDr. Petr Sedláček, CSc.
Vedoucí lékař transplantační jednotky FN Motole
Předseda Českého klubu olympioniků
Oldřich Svojanovský
Předseda Českého klubu olympioniků
Jan Králík
Jan Králík
spisovatel, cestovatel
Velocipedista a cestovatel
Ivan Burkert
Velocipedista
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň
Sváťa Božák
Sváťa Božák
ultracyklista
Ivo Koblasa
Ivo Koblasa
cyklista - Paralympijský reprezentant ČR
Jiří Hledík
Jiří Hledík
ultracyklista
MVDr. Jan Bicek
Jan Bicek
hendikepovaný cyklista
Karel Loprais
Karel Loprais
automobilový závodník

Záštita projektu

Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brno, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.- hejtman Moravskoslezského kraje, PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D.- hejtman Královehradeckého kraje, Mgr. Zdeňka Leščišinová- starostka města Frenštát pod Radhoštěm, Ing. Radka Krištofová- starostka města Fulnek, Ing. Dagmar Sahánková- starostka města Hostinné, Mgr. Jana Drejslová- místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Bc. Lenka Ševčíková- starostka obce Klášterec nad Orlicí, Ing. Zdenka Szukalská- starostka města Moravský Beroun, Jaroslav Král- starosta města Benátky nad Jizerou, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem, Ing. Petr Rys, MBA- starosta města Bruntál, Ing. Pavel Dominik- starosta města Břeclav, Bc. Martin Staněk, DiS- starosta města Česká Skalice, Ing. Jan Jarolím- starosta města Dvůr Králové nad Labem, Petr Fiala- starosta města Letohrad, Petr Hable- starosta města Nové Město nad Metují, Vít Aldorf- starosta města Oslavany, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Mgr. Zdeněk Brož- starosta města Šumperk, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Petr Krejcar- starosta obce Veliny, Ing. Ivan Husák- starosta obce Zichovec, Alfred Plašil- místostarosta města Vrchlabí, Ing. Petr Poláček- místostarosta města Dobruška, RNDr. Jan Přichystal- místostarosta města Šumperk, Libor Koldinský- starosta města Týniště nad Orlicí, Radomil Kašpar- starosta města Litomyšl, Mgr. Josef Cogan- starosta města Nová Paka, Pavel Čejka- starosta města Bzenec, Bc. Jiří Vogel- starosta města Štíty, zastupitelstvo obce Deštné v Orlických horách, Ing. Vojtěch Štancl- místostarosta města Choceň, JUDr. Martin Netolický, Ph.D.- hejtman Pardubického kraje, Ing. Věra Nechybová- primátorka statutárního města Ústí nad Labem, Mgr. Ivana Majíčková, MBA- starostka města Kunovice, Petr Hudousek - starosta města Rokytnice v Orlických horách, Rostislav Koštial- starosta města Mikulov, Ing. Petr Klouda- starosta města Rýmařov

Generální partner

Hlavní partneři

Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Kaláb - stavební firma
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Josef Zimovčák

Partneři

ALFUN a.s.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
SNIP & CO - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Bizmark - reklamní agentura
Buchlovské hory
léčba pohybového aparátu
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kubica - návrhy a realizace reklamy
AK Dent - stomatologické centrum
Kavárna Adria - caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Zábojník - výroba cementového zboží
Hape - specializovaná prodejna kol
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Spolek Kvalitní život
Krtek – nadační fond dětské onkologie

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!