Děti z ostravské Haimy byly v Beskydech

Beskydské Eldorádo 2018

Dostali jsme milý pozdrav z ostravské Haimy od Míši Češkové a musíme se přiznat, že jsme moc rádi, že můžeme dětem alespoň trochu pomoci.

Napsala nám:

" Rok utekl jako voda a my opět vyrazili na ozdravný pobyt s 30 dětmi z organizace HAIMA. Už několik let se s dětmi vracíme do hotelu Duo, který se nachází v  nádherné prostředí Beskydských  hor.    Dostatek sportovního využití i herních aktivit v okolí hotelu, na hřišti, ve venkovním i hotelovém bazénu nám umožňuje dětem nabídnout velmi pestrý táborový týden. Pěkné ubytování s prostornou klubovnou, která se stala základnou po celou dobu našeho pobytu.  Celotáborová hra Beskydské El Dorádo se nesla v duchu starověké pověsti o bájném městě a ukrytém pokladu. Děti měly v pěti dnech splnit úkoly, sbírat body pro svá družstva a získat záhadné šifry. Zážitkem pro všechny byl výlet na ranč Kostelany, kde byl pro děti připraven westernový program plný kovbojských a indiánských soutěží, projížďka na koni a vtipné vystoupení. Výborná kuchyně a milý personál, který vždy byl vstřícný k přáním našich dětí, to vše jen podtrhlo naše nadšení z celého pobytu.

Tento pobyt by však nebyl možný bez podpory p.Zimovčáka a jeho nadačního fondu  Na kole dětem. Letošní ozdravný pobyt se opět velmi podařil. S Pepíčkem jsme se potkali na našem výletě v Kostelanech na ranči a tak jako každý rok, i letos si děti vyzkoušely jízdu na velkém kole přímo na ranči pod dohledem šerifa, kovbojů. Bylo to milé setkání s kamarádem na velkém kole s velkým srdcem a s obrovskou chutí pomáhat druhým.

 Za všechny uzdravené děti a za celý realizační tým Haimy Vám všem moc děkujeme za podporu.

„ Kdo najde přítele, najde poklad “ ….děti šifru zdárně rozluštily… snad i každý účastník Beskydského El Doráda si svůj poklad na táborovém pobytu našel… "

Hodně nás potěšil i pozdrav od Radima:

"Beskydské Eldorádo 2018 Jako vždy skvěle strávený bohužel jen jeden týden. Hotel na mě působí kouzelně, ať už za bílého dne s nádherným výhledem na hory nebo v noci s krásným výhledem na hvězdy. Obsluha příjemná, která se vždy snažila vyhovět, pan šéfkuchař se svým jídlem samozřejmě taky nezklamal. Jsem velmi rád, že jezdíme právě na tohle místo. Ovšem na takovéto místo s takovými službami bychom se nikdy nedostali, kdyby nebylo našich sponzorů. Někteří nás dokonce poctili svou osobní návštěvou. Pan Zimovčák taktéž nezklamal a přivezl s sebou svůj krásný a obrovský bicykl, na němž se dětem jízda podle jejich úsměvů velmi líbila.  Musíme poděkovat všem za podporu Haimy Ostrava. Hry pro děti, odměny… a hlavně náš celodenní výlet, který měl mezi dětmi i dospělými obrovský úspěch. Nebo také dárečky. Jezdím na více táborů ročně, ale jedině z táboru Haima se děti vrací s více věcmi, než přijely. A to je potom sranda je balit J. Rozhodně to působí lépe jak na děti, tak na rodiče, když se jejich dítě vrací s tolika dárečky z tábora. Nehledě na to, že děti na nás mají krásnou vzpomínku tak dlouho, dokud svou hračku neztratí. 

Jsem velmi rád za všechny naše kamarády, kteří nás podporují a na dálku nám pomáhají s hladkým průběhem tábora. Díky Vám všem mají naše děti, které to mají trošku těžší než „normální“ děti, na co vzpomínat. Děkujeme!  Radim ( pacient, nyní už táborový instruktor )

 

 

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje.  Mgr. Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Libor Střecha – starosta města Hodonína, Mgr. Ondřej Výborný – starosta města Holice, Mgr. Pavel Paschek – starosta města Hlučín, Mgr. Petr Borecký – starosta města Úvaly, Petr Kopínec – starosta města Vrbno pod Pradědem, Rada města Znojma, JUDr. Bohumil Šimek – hejtman Jihomoravského kraje, Záštita obce Kněždub, Zdeněk Kofent – starosta obce Družec, Mgr. Jan Čižinský - starosta města Praha 7, Mgr. František Lukl – starosta města Kyjov, Ing. Jiří Skořepa – starosta města Rychnov pod Kněžnou, Ing. Václav Kubín – starosta města Králíky, PhDr. Igor Hendrych, Ph.D – náměstek města Opava, Rada města Bystřice pod Hostýnem, Ing. Tomáš Svoboda – starosta města Kynšperk nad Ohří, Mgr. Antonín Jalovec – starosta města Cheb, Radní hl. města Prahy Mgr. Milena Johnová udělila Záštitu hlavního města Prahy, Bc. Michal Boudný – starosta města Slavkov u Brna, Záštita města Beroun, Ing. Petr Rys – starosta města Bruntál, Ing. Josef Bíža – starosta obce Mšené Lázně, Mgr. Miroslav Zůna - starosta obce Libochovice, Bc. Jan Picka – starosta města Sokolov, Lubomír Kocman – starosta města Rudná, Ing. Jiří Lukša – starosta města Petřvald, Bedřich Buťák – starosta obce Leskovec and Moravicí, Bc. Robert Stržínek – starosta města Valašské Meziříčí, Mgr. Tomáš Klásek – starosta obce Lužice, Ing. Mirosla Veselý – starosta obce Svatobořice-Mistřín, Mgr. Michaela Trněná – starostka města Šlapanice, Jiří Kopeček – místostarosta města Šlapanice, Bc. Eliška Nohavicová – starostka města Miroslav, Ing. Štefan Drozd – starosta města Klášterec and Ohří, Martin Staněk – starosta města Sezemice, Roman Vorlíček – starosta obce Zichovec, René Havelka – starosta obce Libochovičky, Ing. Miroslav Halatin – starosta města Frenštát pod Radhoštěm, Pavel Volek – starosta města Klobouky u Brna, Ladislav Okleštěk – hejtman Olomouckého kraje, Mgr. Bc. Vít Rakušan – Starosta města Kolín, Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová – hejtmanka Středočeského kraje, Mgr. Zdeňka Hamousová – starostka města Žatec, Mgr. Jaroslav Brabec – Tajemník města Slaný, Ing. Jan Bureš – starosta města Ostrov, Ing. Josef Uhlík – starosta obce Ratiškovice, Mgr. Alena Švejnohová – starostka města Pečky, Mgr. Jana Mračková Vildumetzová – hejtmanka Karlovarského kraje, Milan Buček – starosta města Ivančice, Mgr. Zdeněk Pištora – starosta města Postoloprty, Ing. Bc. Anna Hubáčková – senátorka Parlamentu ČR za Hodonínsko.  Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!