Partneři projektu

Děkujeme všem, kdo podpořili projekt Na kole dětem. Ať už  přispěli finančně, pomohli při organizaci, půjčili auto, naplánovali trasu, zajistili ubytování, navrhli grafiku, navštívili představitele partnerských krajů, měst a obcí, zajistili dresy, napsali do novin, šlapali do pedálů, nabídli domácí koláče nebo třeba jen zamávali u krajnice.

Měli jsme a máme dobrý pocit z každého, kdo přiložil ruku k dílu, třeba jen maličko, ale přiložil. Děkujeme všem, kdo se přidali k dobré věci, kdo nemyslí jen na sebe a jimž stačí udělat něco pro jiné jen za dobrý pocit.

Generální partner projektu

Partneři projektu 2019

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
VITA software s.r.o.
softwarová společnost
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Nadace ČEZ
Poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Interflex s.r.o.
specialista na betonové podlahy
KARETA s.r.o.
Stavební firma
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
MetLife pojišťovna a.s.
Poskytovatel životního pojištění
LINSTRAM, spol. s r.o.
administrativní interiéry
ALFUN a.s.
ALFUN a.s.
Distributor hutního materiálu
Kaláb - stavební firma
Kaláb
Stavební firma
TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
sanitární systémy
AQUA-THERMO
prodej a servis čerpadel
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
UniCredit Bank
Bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
zámečnické práce, výroba sportovního vybavení sportovišť
LUČEBNÍ ZÁVODY DRASLOVKA A.S. KOLÍN
Draslovka
Chotěbořské strojírny, a.s.
...realizujeme Vaše nápady
Kardiobrychta s.r.o.
ambulantní kardiologická péče
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Qualiform
Certifikace, znalectví a stavební expertízy
ALTA MINERALS, a.s.
Dodávky železnorudných surovin
SUN SYSTEM
stínící a garážová technika
ROMAPOL
Kancelářská technika
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Ing. Petr Koukal
Computer, penzion, badminton
Kamenictví Zimovčák
Kamenické a štukatérské práce
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Plastová okna Heřmanův Městec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Zdeněk Tomášek s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava
METALLPLAST - RECYKLING
Ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
GLS - General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
zásilková služba
OSRAM Bruntál spol. s r.o.
osvětlení
Gumex
Maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Styrotrade, a.s.
největší výrobce polystyrenu EPS v České republice
Styroprofile, a.s.
výrobce stavebních profilů pro zateplovací systémy
Pivovar Zichovec
OBARA CORPORATION
svařovací technika
Hamag
Slévárny Zlín
Buchlovské hory
Motorest Samota
Ubytování a restaurace v Buchlovských horách
KOVO KNOTEK s.r.o.
zakázková kovovýroba
Vodohospodářské stavby Javorník - CZ s.r.o.
výstavba vodovodů, kanalizací, čistíren odpadních vod
Vinný dům Bzenec
výroba a dovoz vín
Bizmark - reklamní agentura
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Comtherm Brno
Komponenty pro plynová zařízení
Dolver
Realizace staveb, demolice
Stavreko
Provádění staveb a jejich změn
Zábojník - výroba cementového zboží
Zábojník
Výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Hervis
Kola, obuv, oblečení a fitness
WINDOW HOLDING a.s.
AK Dent - stomatologické centrum
AK Dent
Stomatologické centrum
PK METON s.r.o.
bezpečnost práce, požární ochrana
INSTAV Hlinsko a.s.
vodohospodářské a další stavby
Audisbus
Autobusová doprava pro Orlické hory a Podorlicko
Matrix a.s.
Zvony Jan Šeda
Zvonařská dílna
Maximum Party Service - cateringový servis
Maximum Party Service
Cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kavárna Adria
Caffé restaurant
Národní zemědělské muzeum - Praha
muzeum
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Manager Team Brno
Produkční a umělecká agentura
Zlatnictví Lužice - Lenka Motyčková
Lenka Motyčková - zlatnice
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Ilona Heligrová
Daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
TK Sport
Prodej a servis jízdích kol
VORTEXAIR s.r.o.
chladicí a klimatizační zařízení
Alza.cz
největší internetový obchod
Motogrip
nosiče registrační značky pro motocykly a čtyřkolky
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Kubica reklama
Návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Na kole dětem Vysočinou
Cyklojízda
Princip
správa vozového parku
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Hlavní město Praha
Královéhradecký kraj
Královéhradecký kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Moravskoslezský kraj
Pardubický kraj
Olomoucký kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Praha 5
MČ Praha 5
Město Petřvald
Rychnov nad Kněžnou
město Rychnov nad Kněžnou
Město Koryčany
Statutární město Ostrava
Statutární město Ostrava
Obec Kněždub
Obec Mikulčice
Bystřice pod Hostýnem
Město Bystřice pod Hostýnem
Obec Terezín
Město Valašské Meziříčí
Město Postoloprty
Město Rousínov
Obec Čimelice
Obec Čimelice
Obec Libochovičky
Město Šlapanice
Obec Družec
obec Petřvald
Město Libochovice
Město Úvaly
Město Slaný
Město Klášterec nad Ohří
Město Chvaletice
Klobouky u Brna
Město Sezemice
obec Zichovec
Staré Město pod Sněžníkem
Město Ivančice
Město Jeseník
Praha 7
MČ Praha 7
Obec Leskovec nad Moravicí
Lužice
obec Lužice
Město Hlučín
Statutární město Brno
Statutární město Brno
Město Frenštát pod Radhoštěm
Statutární město Opava
Město Kynšperk nad Ohří
obec Ratíškovice
obec Ratíškovice
Město Rudná
Město Rudná
Obec Svatobořice-Mistřín
Obec Svatobořice-Mistřín
Město Veselí nad Moravou
Město Veselí nad Moravou
Město Vrbno pod Pradědem
Město Znojmo
cílové město ročníku 2019
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
ZŠ A. Hrdličky Ostrava Poruba
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
1st International School of Ostrava
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Valašské Klobouky
Základní škola Valašské Klobouky
základní škola
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
ZŠ a MŠ Opava Malé Hoštice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
gymnázium
ZŠ a MŠ Petrovice
ZŠ a MŠ Petrovice
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní a mateřská škola
Základní škola Františka Kupky, Dobruška
ZŠ Dobruška
Základní škola Votice
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Brumov-Bylnice
Základní škola Brumov-Bylnice
základní škola
ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
škola
ZŠ Telč, Masarykova
ZŠ Telč, Masarykova
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
základní škola
Masarykova ZŠ Dolní Roveň
škola
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola Mohelno
základní škola
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota
Základní škola
Základní škola Příbor
Základní škola Příbor
Základní škola Brno, Pavlovská 16
základní škola
1. základní škola Hořovice
základní škola
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola
2. ZŠ Hořovice
základní škola
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
ZŠ a MŠ Katovice
Základní a mateřská škola
Gymnázium Václava Hraběte, Hořovice
gymnázium
ZŠ Velká Bíteš
Základní škola Toužim
Základní škola Toužim
ZŠ Velvary
Základní škola Kvasice
Základní škola
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
Základní škola Rosice
Základní škola Rosice
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola
ZÁKLADNÍ ŠKOLA ZBOROVICE
ZŠ Heřmanův Městec
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola a Mateřská škola Bezměrov
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Základní škola
ZŠ a MŠ JAVORNICE
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
Základní škola Chlumec
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
Základní škola Vsetín, Luh 1544
Gymnázium Vodňany, Bavorská
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ Šlapanice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Příbram II
ZŠ Mutěnice
ZŠ Rousínov
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Luhačovice
3. Základní škola Holešov
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ Koryčany
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Slušovice
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Příbram VII
ZŠ a MŠ Nučice
ZŠ Malá Skála
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Střední odborná škola Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Lékař, patří mezi světovou špičku v oboru hrudní a břišní chirurgie
Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.
Lékař, specialista na hrudní a břišní chirurgii
Lékař - přední český kardiochirurg
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Přední český kardiochirurg
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16, olympijská medailistka, mistryně světa
Gabriela Koukalová
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Petr Koukal
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Martina Trnková (Štěpánková)
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Vedoucí lékař transplantační jednotky na klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol
Doc. MUDr. Petr Sedláček, CSc.
Vedoucí lékař transplantační jednotky FN Motole
Jan Králík
Jan Králík
spisovatel, cestovatel
Předseda Českého klubu olympioniků
Oldřich Svojanovský
Předseda Českého klubu olympioniků
Velocipedista a cestovatel
Ivan Burkert
Velocipedista
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň
Sváťa Božák
Sváťa Božák
ultracyklista
Ivo Koblasa
Ivo Koblasa
cyklista - Paralympijský reprezentant ČR
Jiří Hledík
Jiří Hledík
ultracyklista
MVDr. Jan Bicek
Jan Bicek
hendikepovaný cyklista
Karel Loprais
Karel Loprais
automobilový závodník

Záštita projektu 2019

genmjr. Mgr. Bc. Tomáš Tuhý, Ph.D. - policejní prezident, Ing. Bc. Anna Hubáčková – senátorka Parlamentu ČR za Hodonínsko PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní hlavního města Prahy, Mgr. Milena Johnová - radní hl. města Prahy, JUDr. Bohumil Šimek – hejtman Jihomoravského kraje, Oldřich Bubeníček - hejtman Ústeckého kraje, Jiří Čunek – hejtman Zlínského kraje, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. - hejtman Moravskoslezského kraje. Ladislav Okleštěk – hejtman Olomouckého kraje, , Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová – hejtmanka Středočeského kraje, Mgr. Jana Mračková Vildumetzová – hejtmanka Karlovarského kraje, JUDr. Martin Netolický, Ph.D. - hejtman Pardubického kraje, Mgr., JUDr. Markéta Vaňková - primátorka statutárního města Brno, Ing. Tomáš Macura, MBA - primátor statutárního města Ostravy, PhDr. Igor Hendrych, Ph.D – náměstek statutárního města Opava, Dalibor Blažek - starosta města Aš, PeadDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaně, Mgr.Bc. Zdeňka Blišťanová - starostka města Jeseník, Ing. Jiří Lukášek - starosta města Rousínova, Libor Střecha – starosta města Hodonína, Mgr. Ondřej Výborný – starosta města Holice, Mgr. Pavel Paschek – starosta města Hlučín, Mgr. Petr Borecký – starosta města Úvaly, Petr Kopínec – starosta města Vrbno pod Pradědem, Rada města Znojma, Záštita obce Kněždub, Mgr. Jan Čižinský - starosta městské části Praha 7, Mgr. František Lukl – starosta města Kyjov, Ing. Jiří Skořepa – starosta města Rychnov pod Kněžnou, Ing. Václav Kubín – starosta města Králíky, Rada města Bystřice pod Hostýnem, Ing. Tomáš Svoboda – starosta města Kynšperk nad Ohří, Ing. Hana Jamborová – starostka města Koryčany, Ludmila Vocelková - starostka města Nejdek, Mgr. Antonín Jalovec – starosta města Cheb, Bc. Michal Boudný – starosta města Slavkov u Brna, Záštita města Beroun, Ing. Petr Rys – starosta města Bruntál, Mgr. Miroslav Zůna - starosta města Libochovice, Judr. PhDr. Petr Kolář, Ph.D. – starosta města Veselí nad Moravou, Ing. Zdeňka Marková – starostka města Chvaletice, Bc. Jan Picka – místostarosta města Sokolov, Lubomír Kocman – starosta města Rudná, Ing. Jiří Lukša – starosta města Petřvald, Bc. Robert Stržínek – starosta města Valašské Meziříčí, Mgr. Tomáš Klásek – starosta obce Lužice, Ing. Miroslav Veselý – starosta obce Svatobořice-Mistřín, Mgr. Michaela Trněná – starostka města Šlapanice, Jiří Kopeček – místostarosta města Šlapanice, Bc. Eliška Nohavicová – starostka města Miroslav, Ing. Štefan Drozd – starosta města Klášterec and Ohří, Martin Staněk – starosta města Sezemice, Ing. Miroslav Halatin – starosta města Frenštát pod Radhoštěm, Pavel Volek – starosta města Klobouky u Brna, Mgr. Bc. Vít Rakušan – Starosta města Kolín, Mgr. Zdeňka Hamousová – starostka města Žatec, Mgr. Jaroslav Brabec – tajemník královského města Slaný, Ing. Jan Bureš – starosta města Ostrov, Ing. Josef Uhlík – starosta obce Ratíškovice, Mgr. Alena Švejnohová – starostka města Pečky, Milan Buček – starosta města Ivančice, Mgr. Zdeněk Pištora – starosta města Postoloprty, Karel Jurka – starosta města Vyškov, Petr Krejcar – starosta obce Veliny, Ing. Vladimír Černý – starosta obce Rouchovany, Zdeněk Kofent – starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža – starosta obce Mšené-lázně, Bedřich Buťák – starosta obce Leskovec and Moravicí, Roman Vorlíček – starosta obce Zichovec, René Havelka – starosta obce Libochovičky, Ing. Antonín Hanák – starosta obce Terezín.  Prohlédněte si záštity pro rok 2019 zde. 

Generální partner

Hlavní partneři

SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
Kaláb - stavební firma

Partneři

ALFUN a.s.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Buchlovské hory
Bizmark - reklamní agentura
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Zábojník - výroba cementového zboží
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
AK Dent - stomatologické centrum
Maximum Party Service - cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Josef Zimovčák

© nakoledetem.cz 2016, webdesign opti-mystic.cz | webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!