Dobročinná dražba zvonu od Jana Šedy

Letošní dražba zvonu vynesla neuvěřitelných 80.000,- Kč.
Zvon zůstal opět na Zichovci. 
Vítězkou je opět Anička z tého malé, krásné a štědré obce.

Zvon předáme vítězce co nejdříve a mhohokrát děkujeme za mnohaletou, vemi štědrou podporu, která pomáhá nemocným dětem.


Zvonařství Jan Šeda vyrobilo opět pro nadaci Na kole dětem krásné zvony. 
Zvony – to je symbolika. Svým hlasem ohlašovaly smrt i nový život, varovaly před nebezpečím, ale vybízely i k pokoji a míru další generace. Tyto zvony mají pomoci nejen finančně, ale především probudit naději, a to nejen u nemocných dětí, které potkal nelítostný soupeř v podobě vážné nemoci, ale vybídnout i ostatní k zamyšlení nad smyslem života a k radosti. V dnešní situaci je tématika zamyšlení obzvláště aktuální. Zvon se rozezní na startu čtrnáctého ročníku v Ostravě, poputuje s námi po celou dobu cyklotour Na kole dětem a bude vydražen v internetové aukci.

Výtěžek z dražby zvonu bude poukázán na konto veřejné sbírky nadačního fondu.

Elektronická aukce bude probíhat po celou dobu cyklotour a to prostřednictvím serveru www.sportovniaukce.cz. Aukce bude spuštěna 31.5.2023 ve 12:00 na adrese https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/3366. (Do doby spuštění aukce nelze přihazovat.)

Přihazovat  lze jak prostřednictvím serveru http://www.sportovniaukce.cz nebo přímo na náměstích a návsích u organizátora cyklotour. Příhoz učiněný na náměstí či návsi bude zveřejněn pod názvem "Chlapeček" a to poté, kdy nám vydražitel sdělí své osobní údaje tak, abychom ho mohli kontaktovat v případě, že by se stal vítězem dražby.

Elektronická aukce bude ukončena v den dojezdu do Zichovce 10.6.2023 ve 23:59 hodin.

Vyvolávací cena zvonu je 15 tis. Kč. 

Přečtěte si pravidla elektronické aukce.

Pravidla elektronické aukce