Cyklotour 2021

Hlučín - Lanškroun

12. ročník, prolog a 10 etap, 1 264 km , 61 zastávkových měst, 329 projetých obcí a měst

Cyklotour 2021

2.6.        prolog:

73 km

3.6.     1. etapa:

115 km

4.6.     2. etapa:

115 km

5.6.     3. etapa:

127 km

6.6.     4. etapa:

123 km

7.6.     5. etapa:

118 km

8.6.     6. etapa:

118 km

9.6.     7. etapa:

148 km

10.6.     8. etapa:

139 km

11.6.     9. etapa:

104 km

12.6.   10. etapa:

84 km

Plakát 12. ročníku Na kole dětem

Letáček 12. ročníku Na kole dětem

Záštita nad projektem 2021

genmjr. Mgr. Jan Švejdar – policejní prezident PČR, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. – radní Hlavního města Prahy, prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc. – hejtman Moravskoslezského kraje, Ing. Radim Holiš – hejtman Zlínského kraje, Mgr. Jan Grolich – hejtman Jihomoravského kraje, Mgr. Petra Pecková – hejtmanka Středočeského kraje, Mgr. Martin Červíček, brig. gen. v. v. – hejtman Královehradeckého kraje, Ing. Alexandr Krejčíř – radní Pardubického kraje, Ing. Tomáš Macura, MBA – primátor statutárního města Ostrava , Ing. et Ing. Jiří Korec – primátor statutárního města Zlín, JUDr. Markéta Vaňková – primátorka statutárního města Brna, Mgr. Pavel Paschek – starosta města Hlučín, Ing. Jiří Lukša – starosta města Petřvald, Bc. David Böhm – místostarosta města Vratimov, Záštita města Kopřivnice, Mgr. Stanislav Kopecký – starosta města Nový Jičín, Záštita města Hranice, Mgr. Zdeněk Pánek – starosta města Bystřice pod Hostýnem, Záštita města Luhačovice, Ing. Stanislav Blaha – starosta města Uherské Hradiště, Mgr. Renata Smutná – starostka města Strážnice, Pavel Čejka – starosta města Bzenec, Libor Střecha – starosta města Hodonín, Jiří Otřel – starosta města Velké Pavlovice, záštita Rady města Dolní Kounice, Záštita města Rosice, Milan Buček – starosta města Ivančice, Bc. Jana Kiesewetterová – místostarostka města Moravské Budějovice, Ing. Karel Macků– starosta města Dačice, Martin Novák – starosta města Strmilov, Ing. Magda Blížilová – místostarostka města Jindřichův Hradec, Ing. Vít Rada – starosta města Veselí nad Lužnicí, Ing. Pavel Houdek – starosta města Bechyně, Ing. Ivan Radosta – starosta města Milevsko, Ing. Petr Procházka – starosta města Březnice, Záštita města Příbram, Dr. Ing. Jiří Peřina – starosta města Hořovice, RNDr. Soňa Chalupová – starostka města Beroun, Mgr. Martin Hrabánek – starosta města Slaný, Mgr. Jan Čižinský – starosta Městské části Praha 7, Ing. Vlastimil Picek – starosta města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Záštita města Benátky nad Jizerou, Ing. Lubor Jenček – starosta města Sobotka, Hana Štěrbová – starostka městyse Pecka, Josef Horáček – starosta města Jaroměř, Ing. Hostinský Jan – starosta města Solnice, Ing. Josef Paďour – starosta městyse Kunvald, Mgr. Jana Drejslová – místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Ing. Bc. Oldřich Jedlička – starosta města Žamberk, Petr Fiala – starosta města Letohrad, Miroslav Wágner – starosta města Jablonné nad Orlicí, Mgr. Radim Vetchý – starosta města Lanškroun, Záštita obce Slopné, Záštita obce Podolí, Záštita Rady obce Dolní Němčí, Ing. Antonín Minařík – starosta obce Blatnička, Ing. Pavel Novotný – starosta obce Čejkovice, Miroslav Rožnovský – starosta obce Hrušovany u Brna, Ing. Vladimír Černý – starosta obce Rouchovany, Záštita obce Čimelice, Zdeněk Kofent – starosta obce Družec, Záštita obce Zichovec, Záštita obce Chuchelna, Zdeňka Seidelová – starostka obce Přepychy, Ing. Petra Hartmanová – starostka obce Trnov, Eva Stojková – starostka obce Olešnice v Orlických horách, Alena Křížová – starostka obce Deštné v Orlických horách