Dobročinná dražba zvonů od Jana Šedy

Dobročinná aukce zvonu přinesla neuvěřitelných 55 tis. Kč. Výherci blahopřejeme a zároveň moc děkujeme. V nejbližší době budeme výherce kontaktovat a zvon mu předáme.


Zvonař Jan Šeda věnoval opět nadaci Na kole dětem krásný zvon. 
Zvony – to je symbolika. Svým hlasem ohlašovaly smrt i nový život, varovaly před nebezpečím, ale vybízely i k pokoji a míru další generace. Tyto zvony mají pomoci nejen finančně, ale především probudit naději, a to nejen u nemocných dětí, které potkal nelítostný soupeř v podobě vážné nemoci, ale vybídnout i ostatní k zamyšlení nad smyslem života a k radosti. V dnešní situaci je tematika zamyšlení obzvláště aktuální. Zvon se rozezní na startu dvanáctého ročníku v Hlučíně a poputuje s námi po celou dobu cyklotour Na kole dětem. Bude vydražen v internetové aukci.
Z loňského deštivého závěru Cyklotour máme ještě jeden nevydražený zvon, který je určen pro přímé účastníky, se bude dražit v poslední etapě po dojezdu v Lanškrouně.
Výtěžek z dražby obou zvonů bude poukázán na konto veřejné sbírky nadačního fondu.

Elektronická aukce bude probíhat po celou dobu cyklotour a to prostřednictvím serveru www.sportovniaukce.cz. Aukce bude spuštěna 2.6.2021 ve 12:00 na adrese https://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/2364 . (Do doby spuštění aukce nelze přihazovat.)

Přihazovat  lze jak prostřednictvím serveru http://www.sportovniaukce.cz nebo přímo na náměstích a návsích u organizátora cyklotour. Příhoz učiněný na náměstí či návsi bude zveřejněn pod názvem "Chlapeček" a to poté, kdy nám vydražitel sdělí své osobní údaje tak, abychom ho mohli kontaktovat v případě, že by se stal vítězem dražby.

Elektronická aukce bude ukončena v den dojezdu do Lanškrouna 12.6.2021 ve 23:59 hodin.

Vyvolávací cena obou zvonů je 10 tis. Kč. O průběhu aukce budeme pravidelně informovat i na našich webových stránkách.

Přečtěte si pravidla elektronické aukce a také pravidla aukce v Lanškrouně.

Pravidla elektronické aukce 
Pravidla aukce v Lanškrouně