Vítáme nového sponzora - společnost Thermo-control CZ s.r.o.

Vítáme a představujeme nového sponzora, který se rozhodl podporovat myšlenky projektu Na kole dětem. Jedná se o společnost Thermo-control CZ s.r.o. Společnost Thermo-control CZ s.r.o. byla založena v roce 2008 a je oficiálním distributorem termostatů a regulační techniky značky SALUS Controls, oběhových a cirkulačních čerpadel, prvků podlahového vytápění a elektrických osoušečů rukou pro Českou republiku a Slovensko.

Využili jsme příležitosti a vyzpovídali jejího spolumajitele Pavla Ondrušku.
Zajímalo nás kde se dozvěděl o nadačním fondu Na kole dětem. A jak to tak již v životě chodí, byla to náhoda. Na rodinném setkání se potkal s naší koordinátorkou Martinou Střížovou, která je jeho vzdálenou příbuznou. Potkal se i s Josefem Zimovčákem, slovo dalo slovo a Pavel se společně se svým společníkem Bedřichem Soukalem rozhodli naší nadaci podpořit. Zajímali jsme se i o to, proč si jako společnost vybrali pro podporu zrovna naší nadaci. Pavel řekl, že ačkoliv Thermo-control není nijak mvelká firma, tak každoročně se snaží, pokud jim to situace umožňuje, podpořit nějakou bohulibou činnost. Protože je založením sportovec, tak se vždy snaží podpořit aktivity, kde hraje nějakou roli sport. Tady je oslovilo spojení sportu s pomocí malým onkologickým pacientům, přišlo jim to smysluplné a my jsme za to moc rádi. Zjišťovali jsme i jak je na tom Pavel s cyklistikou a zjistili, že na kole už dlouho někam dál nejel, jen někdy za zábavou či do hostince. Sportu se ale věnuje celkem hodně, jen co mu čas a povinnosti ve firmě i rodině dovolí. Rád si zahraje hokej, tenis i další sporty podle časových možností. Na závěr jsme se zeptali, zda se setkáme v červnu v pelotonu Na kole dětem. Pavel Ondruška účast přislíbil alespoň na kousek některé z etap, nejspíše na jižní Moravě, takže my se budeme moc těšit na setkání ve pelotonu.
Více o firmě Thermo-control se dozvíte na webových stránkách Thermo-control CZ s.r.o.
Děkujeme společnosti Thermo-control CZ s.r.o. za podporu, těšíme se na spolupráci a doufáme, že nejen spolumajitele, ale také zaměstnance i klienty firmy potkáme v červnu 2021 v pelotonu 12. ročníku cyklotour Na kole dětem.