Cyklotour 2017

 

Pro více informací rozklikněte nadpisy jednotlivých etap, které budeme postupně vkládat.

31
Květen
2017
Středa

Slavnostní prolog 66km

Ústí nad Labem - Litoměřice - Mšené lázně - Zichovec

Slavnostní prolog zavede peloton v roce 2017 do severních Čech. Vyjedeme z Ústí nad Labem a podél naší nejmohutnější řeky Labe a kopečky Českého Středohoří dorazíme do královského města Litoměřice. Ochutnáme místní vyhlášená jablka a budeme pokračovat směrem na Mšené lázně. Přejedeme dálnici D8 a přes Budyni nad Ohří přijedeme do oblíbeného lázeňského městečka. Odsud se vydáme mírně zvlněným terénem a v neustálém stoupání do cíle prologu, obce Zichovec, kde po celoodpoledním šlapání na kole rádi ochutnáme místní vyhlášené pivo.

01
Červen
2017
Čtvrtek

1.etapa Zichovec - Mladá Boleslav 125km

Zichovec - Družec - Praha (Zemědělské muzeum) - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav - Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav

První etapa začně na okraji Džbánských lesů, lehce navšívíme Křivoklátskou vrchovinu a přes obec Družec opět projedeme částí  Prahy. Tentokrát se vyhneme historickému centru a zastávku uděláme u Národního zemědělského muzea na Letné. Pak budeme pokračovat novým mostem přes Vltavu až narazíme na Středolabskou tabuli, po které dojedeme hopsa hejsa do Brandýsa nad Labem - Staré Boleslavi. Po Jizerské tabuli se pak posumene kolem Jizery do Benátek nad Jizerou a etapu ukončíme ve městě automobilů v Mladé Boleslavi, přesněji u muzea Škody - auto.http://brandysko.cz/

02
Červen
2017
Pátek

2. etapa: Mladá Boleslav - Vrchlabí 95km

Mladá Boleslav - Sobotka - Jičín - Nová Paka - Jilemnice - Benecko - Vrchlabí

Z města automobilů vyrazíme směrem k horám. Pro začátek bude stačit Jičínská pahorkatina, přes jejíž kopečky se posuneme do Sobotky. Pod siluetou loveckého zámku Humprecht odpočineme a kolem Českého ráje i ve stínu Prachovských skal nebo Rumcajsovi jeskyně dojedeme do města pohádek Jičína. Jen co trochu odpočineme, tak budeme pokračovat kolem valdického vězení a zříceniny hradu Kumburk do Nové Paky. To už budeme mít Krkonoše na dohled. Ale než začneme zdolávat svahy našich nejvyšších hor, tak ještě zastavíme v Jilemnici. Z této kolébky českého lyžování vyrazíme vstříc krkonošským svahům. Vyšlapeme do lyžařského střediska Benecko.  Využijeme výhledu do údolí a sjedeme do cíle dnešní etapy do Vrchlabí, kde i přespíme po dnešním zajímavé a kopcovité etapě.

03
Červen
2017
Sobota

3. etapa: Vrchlabí - Deštné v Orlických Horách - Šerlich 101km

Vrchlabí - Hostinné - Dvůr Králové nad Labem - Česká Skalice - Nové Město nad Metují - Deštné v Orlických Horách - Šelich

Z krkonošského Vrchlabí vyrazíme na jih do podkrkonoší. Pojedeme krkonoškým podhůřím do města papíru Hostinného. Sotva trošku odpočineme, tak kolem soutoku Labe a Čisté vyrazíme do města známeho hlavně díky jeho safari. Dvůr Králové nad Labem je tím městem. ZOO sice nenavštívíme, ale určitě se občerstvíme na místním náměstí než pojedeme směrem do České Skalice. Mineme Babičino údolí a kolem východočeského moře, jezera Rozkoš budeme pokračovat do Nového Města nad Metují. Zde se z krkonšského podhůří přesuneme pomalu do podhůří Orlického a budeme si užívat regionu Podorlicka. Dnešní putování zakončíme v místě zaslíbeném spíše lyžování a to v Deštném v Orlických Horách. Zavěrečnou prémií pak bude výšlap z deštného ve výšce cca 650 m.n.m.  na Šerlich do výšky 1027 m.n.m. To bude i nejvyšším bodem letošní cyklotour.

04
Červen
2017
Neděle

4. etapa: Deštné v Orlických Horách - Rychnov nad Kněžnou 109km

Deštné v Orlických Horách - Dobruška - Týniště nad Orlicí - Veliny - Choceň - Kostelec nad Orlicí - Rychnov nad Kněžnou

Dnes budeme projiždět Podorlickem a projedeme velkou část Orlické tabule. Vyrazíme Deštného směrem na Dobrušku. Porozhlédneme se, zda nepotkáme F.L. Věka a pojedeme dál do Týniště nad Orlicí. Na soutoku Divoké a Tiché Orlice si trochu odpočineme  a další cesta nás povede do tradiční zastávky cyklotour, do Velin. Ve stínu dřevěného kostala a zvonice sv. Mikuláše, postaveného roku 1752 v copovém slohu, nabereme další síly na cestu do Chocně. Zastavíme ve městě v parku, kde je i park ve města  a zamíříme do Kostelce nad Orlicí. V Kostelci by bylo škoda vynechat zámek, tak uvidíme, zda navštívíme alespoň zahradu a budeme pokračovat do cíle dnešní etapy, Rychnova nad Kněžnou.

05
Červen
2017
Pondělí

5. etapa: Rychnov nad Kněžnou - Česká Třebová 109km

Rychnov nad Kněžnou - Rokytnice v Orlických Horách - Klášterec nad Orlicí - Letohrad - Ústí nad Orlicí - Litomyšl - Česká Třebová

Dnes budeme pokračovat Podorlickem a projedeme různá horská střediska i pojedeme kolem přehrady. Začneme v Rychnově nad Kněžnou a pomalu začneme stoupat do orlických Hor, konkrétně do Rokytnice v Orlických Horách. Mineme místní sjezdovku, která odpočívá před další sezonou a po překonání nejvyššího bodu dnešní etapy ve výšce 737 m.n.m. dojedeme do Klášterce nad Orlicí. Po krátkém odpočinku se svezeme z kopečka a kolem Pastvinské přehrady až do Letohradu. Odsud využijeme cyklostezku a dojedeme do Ústí nad Orlicí. Zde se nám trasa začne zase trošku vlnit a přes kopečky Svitavské pahorkatiny dojedeme do města zaslíbeného Smetanovi, do Litomyšle. A zase pěkně přes kopečky do města zaslíbeného kolejím a vlakům do České Třebové, kde dnešní etapu ukončíme.

06
Červen
2017
Úterý

6. etapa: Česká Třebová - Bruntál 117km

Česká Třebová - Lanškroun - Štíty - Šumperk - Rýmařov - Bruntál

České Třebové nepojedeme vlakem, ale budeme i nadále pokračovat na kole a v čele pojede Josef zimovčák na tom vysokém. Kolem Třebovských stěn pojedeme do Lanškrouna. Pokud si zde nezakoupíme televizor Tesla tak budeme pokračovat dále přes Zábřežskou vrchovinu a nevyšší bod dnešní etapy ve Valteřicích dojedeme do Štítů. Ve Štítech bychom asi mohli vyzkoušet můstky Aleše Valenty, ale abychom zabránili zranění, tak raději pojedeme dále k Hanušovické vrchovině a zastavíme v Šumperku. Pomalu se začneme přibližovat Jeseníkům, přes Nízký jeseník dorazíme do Rýmařova. Ti co si tady nezakoupí montovaný domek, tak budou pokračovat Nízkým Jeseníkem, na dohled Slezské Harty do cíle dnešní etapy do Bruntálu. Pokud nás tady nepřepadne zubatá žába, tak tady přenocujeme a nečerpáme síly před 7. etapou.

 
07
Červen
2017
Středa

7. etapa: Bruntál - Ostrava 122km

Bruntál - Moravský Beroun - Vítkov - Fulnek - Stará Ves nad Ondřejnicí - Ostrava

Dnešní den pojedeme hlavně z kopce. Abychom si ale ty sjezdy zasloužili, tak nejprve musíme z Bruntálu překonat několik terénních vlnek Nízkého Jeseníku, prohlédnout si hladinu Slezské Harty a teprve až pak dojedeme do Moravského Berouna. Zde odpočineme a pak se s točíme směrem na východ k Vítkovské vrchovině a zastavíme až ve Vítkově. To už budeme ale razantně snižovat nadmořskou výšku a směřovat k městu, které proslavili pračky a Petra Kvitová. Ano správně, další zastávkou je Fulnek. Určitě nepřehlédnema místní zámek. Pak již pojedeme dál a podjedeme dálnici D1, přejedeme po hrázi rybníka Bezruč z Jistebnické rybniční soustavy, a už se budeme blížit ke Staré Vsi nad Ondřejnicí. Zastavíme u místního renezančního zámku s velkou věží a trochu odpočineme před poslední částí dnešní etapy. Bude nás čekat průjezd Ostravskou aglomerací až do samého srdce "černé" Ostravy na Prokešovo náměstí před symbol města, 85,6 m vysokou vyhlídkovou věž nové radnice. V Ostravě dneska přenocujeme a nasbíráme síly do Beskydských kopců.

 
08
Červen
2017
Čtvrtek

8. etapa: Frýdek-Místek - Zlín 116km

Frýdek-Místek - Kopřivnice - Frenštát pod Radhoštěm - Rožnov pod Radhoštěm - Vsetín - Zlín

Vyrazíme dnes z Frýdku-Místku, vlastně vyrazíme z Frýdku a projedeme Místkem, posléze budeme kolem vodní nádrže Olešná pokračovat, pod dozorem Beskydských kopců, směrem na Kopřivnici. Ve městě, které proslavily automobily Tatra lehce odpočineme.  Posléze se již naplno zakousneme do kopců Moravskoslezských Beskyd a lehce unaveni dorazíme do města, které zase proslavil jeden výtečný skokan na lyžích. Tím skokanem byl olympijský vítěz Jiří Raška a tím městem je Frenštát pod Radhoštěm. Nedaleko místních skokanských můstků se občerstvíme a vyrazíme pod dozorem statné hory Radhošť do Rožnovské brázdy do města Rožnova pod Radhoštěm. Jen co sníme místní frgál, tak sedneme na kola a bude nás čekat Hostýnsko-vsetínská hornatina. Překonáme nejvyšší bod dnešní etapy a sjedeme do Vsetína.  Opět se občerstvíme a už před námi bude poslední část dnešní etapy. Přes jeden větší a jeden menší kopeček dojedeme do Zlína. Ve Zlíně dnešní etapa končí a tak si užijeme pohostinosti tohoto Baťova města.

09
Červen
2017
Pátek

9. etapa: Otrokovice - Mikulov 123km

Otrokovice - Kunovice - Bzenec - Hodonín - Lužice - Břeclav - Lednice - Mikulov

Předposlední etapa letošní Cyklotour bude hlavně o rovinách a pohodě. Pojedeme krajem, kde je náš lídr, Josef Zimovčák, doma a tak si užijeme krásný den po Jižní Moravě na kole. Rovinami v okolí řeky Moravy vyjedeme z města pneumatik, Otrokovic, a pojedeme do města, které proslavila letadla, do Kunovic. To už se dostaneme z kraje destilátů do kraje vína, a další zastávkou bude Bzenec. Budeme pokračovat Dolnomoravským úvalem do Hodonína. Z Hodonína přejedeme do Lužice. Obec odkud se v loňském roce Josef zúčastnil jízdy do francouzské obce Isdes. Pak už budeme pokračovat až k hranicím s Rakouskem a zastavíme v Břeclavi. Odtud je to už jen kousek po cyklostezce do Lednice. Sice nebude čas si prohlédnout místní zámek a park, tak i přesto by bylo chybou tuto krásnou část naší vlasti vynechat. Z Lednice už je to jen co by kamenem dohodil do Mikulova, kde dnešní etapu ukončíme a možná ochutnámé i nějaká místní vína.

10
Červen
2017
Sobota

10. etapa: Mikulov - Rouchovany 122km

Mikulov - Pohořelice - Brno - Rosice - Oslavany - Rouchovany

Poslední 10. etapa povede po Jižní Moravě. Startujeme z Mikulova a míříme na sever. Dyjsko-svrateckým úvalem dojedeme do Pohořelic, odkud budeme po malé přestavce pokračovat do jihomoravské metropole, do Brna. Opět odpočineme a otočíme svůj směr putování na jihozápad. První zastávkou budou Rosice. Nejprve však musíme překonat kopečky Bobravské vrchoviny. Boskovickou brázdou pak budeme pokračovat do Oslavan. To už bude naše poslední zastávka před poslední částí dnešní etapy. Přes údolí řeky Jihlavy dojedeme do cíle letošní Cyklotor Na kole dětem, do obce ležící ve stínu komínů dukovanské elektrárny, do Rouchovan. Ve zdejší, velmi pohostinné obci letošní cyklotour zakončíme.

Generální partner projektu

Partneři projektu 2017

MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
MetLife pojišťovna a.s.
Poskytovatel životního pojištění
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Kaláb - stavební firma
Kaláb
Stavební firma
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Nadace ČEZ
Poskytování nadačních příspěvků
HOCHTIEF CZ a.s.
Stavební společnost
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
zámečnické práce, výroba sportovního vybavení sportovišť
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Interflex s.r.o.
specialista na betonové podlahy
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
UniCredit Bank
Bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
AR Brno
Výrobce a dodavatel potrubních součástí
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
TK Sport
Prodej a servis jízdích kol
ALFUN a.s.
ALFUN a.s.
Distributor hutního materiálu
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Prodejny se sportovními potřebami
SUN SYSTEM
stínící a garážová technika
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Qualiform
Certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Kamenictví Zimovčák
Kamenické a štukatérské práce
KARETA s.r.o.
Stavební firma
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
METALLPLAST - RECYKLING
Ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Pivovar Zichovec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Plastová okna Heřmanův městec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Zábojník - výroba cementového zboží
Zábojník
Výroba cementového zboží
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Zdeněk Tomášek s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Stavreko
Provádění staveb a jejich změn
OSRAM Bruntál spol. s r.o.
osvětlení
HAVLÍK OPAL, spol. s r.o.
výroba tyčinek
Macco Organiques, s.r.o.
distribuce minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky
SILNICE.CZ s.r.o.
výstavba a recyklace komunikací
Alfa Plastik, a.s.
vývoj, výroba a montáž plastových výlisků
Dřevovýroba Praděd s.r.o.
Lesnicko - dřevařská firma
KOVO KNOTEK s.r.o.
zakázková kovovýroba
Pila Ševčík
Zpracování dřeva a dřevovýroba
W - TECHNOLOGY, s.r.o.
vývoj a výroba upínacích systémů
ALBRECHT ELEKTRO
měření a regulace v průmyslových aplikacích
KARLA, spol. s r.o.
prodej ocelových plechů, výroba hydraulických válců
Maximum Party Service - cateringový servis
Maximum Party Service
Cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kavárna Adria
Caffé restaurant
ELPREMO, spol. s r.o.
prodej elektroinstalačního materiálu
Styrotrade, a.s.
největší výrobce polystyrenu EPS v České republice
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Manager Team Brno
Produkční a umělecká agentura
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kooperativa
Pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
SNIP & CO - reklamní agentura
SNIP & CO
Reklamní agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Ilona Heligrová
Daňový poradce a účetní
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Ing. Petr Koukal
Computer, penzion, badminton
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Comtherm Brno
Komponenty pro plynová zařízení
Hape - specializovaná prodejna kol
Hape
Specializovaná prodejna kol
léčba pohybového aparátu
Lázně Mšené
lázně - léčba pohybového aparátu
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Hervis
Kola, obuv, oblečení a fitness
Point - ofsetová tiskárna
Point
Ofsetová tiskárna
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Kubica reklama
Návrhy a realizace reklamy
Coca-Cola
výrobce nápojů Coca-Cola
Mediální partner
Moje Země
Mediální partner
Bizmark - reklamní agentura
Bizmark - reklamní agentura
Motogrip
nosiče registrační značky pro motocykly a čtyřkolky
Profi POMA  - profesionální pojišťovací makléř
Profi POMA
Profesionální pojišťovací makléř
VCES - pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
VCES
Pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
Renomia Network - obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Renomia Network
Obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Buchlovské hory
Motorest Samota
Ubytování a restaurace v Buchlovských horách
Top Centrum Car - autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen a Audi
Top Centrum Car
Autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen
Hamag
Slévárny Zlín
Dolver
Realizace staveb, demolice
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Gumex
Maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Stavby K4
STAVBY K4 , s.r.o.
střechy 92
Střechy 92
AVENA s.r.o.
HASEO, v.o.s.
hasící technika
OBARA CORPORATION
svařovací technika
SÝKORA SPORTSWEAR s.r.o.
výroba cyklistického oblečení
Pedagogicko–psychologická poradna Ústeckého kraje
Pedagogicko–psychologická poradna
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Krtek – nadační fond dětské onkologie
Krtek
Nadační fond dětské onkologie
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Na kole dětem Vysočinou
Cyklojízda
Spolek Kvalitní život
Spolek Kvalitní život
Spolek Kvalitní život
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Moravskoslezský kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Klášterec nad Orlicí
obec Klášterec nad Orlicí
Klášterská Lhota
Ústí nad Labem
statutární město Ústí nad Labem
Kostelec nad Orlicí
město Kostelec nad Orlicí
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Kunovice
město Kunovice
Nové Město nad Metují
město Nové Město nad Metují
Lednice
obec Lednice
Moravský Beroun
město Moravský Beroun
Týniště nad Orlicí
město Týniště nad Orlicí
Praha 7
MČ Praha 7
Benátky nad Jizerou
město Benátky nad Jizerou
Kunčice nad Labem
obec Kunčice nad Labem
Benecko
obec Benecko
Česká Třebová
město Česká Třebová
Deštné v Orlických horách
obec Deštné v Orlických horách
Město Bzenec
Město Bzenec
Město Bzenec
Dvůr Králové nad Labem
město Dvůr Králové nad Labem
Obec Družec
Fulnek
město Fulnek
obec Zichovec
Hostinné
město Hostinné
Hlavní město Praha
Choceň
město Choceň
Chotěvice
obec Chotěvice
Oslavany
město Oslavany
Jičín
město Jičín
Dobruška
město Dobruška
Jilemnice
město Jilemnice
Statutární město Brno
Statutární město Brno
Město Břeclav
město Břeclav
Město Frenštát pod Radhoštěm
Město Jindřichův Hradec
Kopřivnice
město Kopřivnice
Lanškroun
město Lanškroun
Město Rudná
Město Rudná
Město Rožmitál pod Třemšínem
Město Veselí nad Moravou
Statutární Město Zlín
ZŠ Telč, Masarykova
ZŠ Telč, Masarykova
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
základní škola
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola Mohelno
základní škola
Základní škola Příbor
Základní škola Příbor
Základní škola Brno, Pavlovská 16
základní škola
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola
ZŠ Velká Bíteš
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
ZŠ a MŠ Katovice
Základní a mateřská škola
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
Základní škola Toužim
Základní škola Toužim
ZŠ Velvary
ZŠ Heřmanův Městec
Základní škola Rosice
Základní škola Rosice
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6
Základní škola a Mateřská škola
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Fakultní základní škola České Mládeže 230/2 Ústí nad Labem
Základní škola
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
Základní škola Chlumec
Základní škola, Muchova 228, Chlumec
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
Základní škola Hluboká, Ústí nad Labem
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
Základní Škola Mírová Ústí nad Labem
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
základní škola a Mateřská škola Tisá
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Valašské Klobouky
Základní škola Valašské Klobouky
základní škola
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
gymnázium
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní a mateřská škola
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Brumov-Bylnice
Základní škola Brumov-Bylnice
základní škola
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Příbram II
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Mutěnice
ZŠ Rousínov
ZŠ Luhačovice
3. Základní škola Holešov
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Koryčany
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Slušovice
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Příbram VII
ZŠ a MŠ Nučice
ZŠ Malá Skála
Gymnázium Vodňany, Bavorská
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ Šlapanice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Střední odborná škola Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Lékař, patří mezi světovou špičku v oboru hrudní a břišní chirurgie
Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.
Lékař, specialista na hrudní a břišní chirurgii
Lékař - přední český kardiochirurg
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Přední český kardiochirurg
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Petr Koukal
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16, olympijská medailistka, mistryně světa
Gabriela Koukalová
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Martina Trnková (Štěpánková)
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Vedoucí lékař transplantační jednotky na klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol
Doc. MUDr. Petr Sedláček, CSc.
Vedoucí lékař transplantační jednotky FN Motole
Předseda Českého klubu olympioniků
Oldřich Svojanovský
Předseda Českého klubu olympioniků
Jan Králík
Jan Králík
spisovatel, cestovatel
Velocipedista a cestovatel
Ivan Burkert
Velocipedista
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň
Sváťa Božák
Sváťa Božák
ultracyklista
Ivo Koblasa
Ivo Koblasa
cyklista - Paralympijský reprezentant ČR
Jiří Hledík
Jiří Hledík
ultracyklista
MVDr. Jan Bicek
Jan Bicek
hendikepovaný cyklista
Karel Loprais
Karel Loprais
automobilový závodník

Záštita projektu

Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brno, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Mgr. Zdeňka Leščišinová- starostka města Frenštát pod Radhoštěm, Ing. Radka Krištofová- starostka města Fulnek, Ing. Dagmar Sahánková- starostka města Hostinné, Mgr. Jana Drejslová- místostarostka města Rychnov nad Kněžnou, Bc. Lenka Ševčíková- starostka obce Klášterec nad Orlicí, Ing. Zdenka Szukalská- starostka města Moravský Beroun, Jaroslav Král- starosta města Benátky nad Jizerou, Ing. Vlastimil Picek- starosta města Brandýs nad Labem, Ing. Petr Rys, MBA- starosta města Bruntál, Ing. Pavel Dominik- starosta města Břeclav, Bc. Martin Staněk, DiS- starosta města Česká Skalice, Ing. Jan Jarolím- starosta města Dvůr Králové nad Labem, Petr Fiala- starosta města Letohrad, Petr Hable- starosta města Nové Město nad Metují, Vít Aldorf- starosta města Oslavany, Mgr. Jaroslav Světlík- starosta města Rosice, Mgr. Zdeněk Brož- starosta města Šumperk, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Petr Krejcar- starosta obce Veliny, Ing. Ivan Husák- starosta obce Zichovec, Alfred Plašil- místostarosta města Vrchlabí, Ing. Petr Poláček- místostarosta města Dobruška, RNDr. Jan Přichystal- místostarosta města Šumperk, Libor Koldinský- starosta města Týniště nad Orlicí, Radomil Kašpar- starosta města Litomyšl

Generální partner

Hlavní partneři

MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Kaláb - stavební firma
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
RACHA KOVO SPORT s.r.o.
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
Josef Zimovčák

Partneři

TK Sport - prodej a servis jízdích kol
ALFUN a.s.
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Zábojník - výroba cementového zboží
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Kavárna Adria - caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
SNIP & CO - reklamní agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Hape - specializovaná prodejna kol
léčba pohybového aparátu
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Point - ofsetová tiskárna
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Mediální partner
Bizmark - reklamní agentura
Profi POMA  - profesionální pojišťovací makléř
VCES - pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
Renomia Network - obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Buchlovské hory
Top Centrum Car - autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen a Audi
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Stavby K4
střechy 92
Krtek – nadační fond dětské onkologie
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Spolek Kvalitní život

© 2012 HigBic s.r.o. / grafika, webdesign Opti-Mystic / webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!