Cyklotour 2017

 

Pro více informací rozklikněte jednotlivé etapy, které budeme postupně vkládat.

31
Květen
2017
Středa

Slavnostní prolog 66km

Ústí nad Labem - Litoměřice - Mšené lázně - Zichovec

Slavnostní prolog zavede peloton v roce 2017 do severních Čech. Vyjedeme z Ústí nad Labem a podél naší nejmohutnější řeky Labe a kopečky Českého Středohoří dorazíme do královského města Litoměřice. Ochutnáme místní vyhlášená jablka a budeme pokračovat směrem na Mšené lázně. Přejedeme dálnici D8 a přes Budyni nad Ohří přijedeme do oblíbeného lázeňského městečka. Odsud se vydáme mírně zvlněným terénem a v neustálém stoupání do cíle prologu, obce Zichovec, kde po celoodpoledním šlapání na kole rádi ochutnáme místní vyhlášené pivo.

Generální partner projektu

Partneři projektu 2017

MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
MetLife pojišťovna a.s.
Poskytovatel životního pojištění
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
SMO Otrokovice
Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Kaláb - stavební firma
Kaláb
Stavební firma
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Nadace ČEZ
Poskytování nadačních příspěvků
HOCHTIEF CZ a.s.
Stavební společnost
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
Interflex s.r.o.
specialista na betonové podlahy
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
UniCredit Bank
Bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
AR Brno
Výrobce a dodavatel potrubních součástí
TK Sport - prodej a servis jízdích kol
TK Sport
Prodej a servis jízdích kol
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
Prodejny se sportovními potřebami
ALFUN a.s.
ALFUN a.s.
Distributor hutního materiálu
SUN SYSTEM
stínící a garážová technika
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Qualiform
Certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
Kamenictví Zimovčák
Kamenické a štukatérské práce
KARETA s.r.o.
Stavební firma
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
METALLPLAST - RECYKLING
Ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Pivovar Zichovec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Plastová okna Heřmanův městec
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Zábojník - výroba cementového zboží
Zábojník
Výroba cementového zboží
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Zdeněk Tomášek s.r.o.
Mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Stavreko
Provádění staveb a jejich změn
OSRAM Bruntál spol. s r.o.
osvětlení
HAVLÍK OPAL, spol. s r.o.
výroba tyčinek
Macco Organiques, s.r.o.
distribuce minerálních solí pro infuzní a dialyzační roztoky
SILNICE.CZ s.r.o.
výstavba a recyklace komunikací
Alfa Plastik, a.s.
vývoj, výroba a montáž plastových výlisků
Dřevovýroba Praděd s.r.o.
Lesnicko - dřevařská firma
Pila Ševčík
Zpracování dřeva a dřevovýroba
W - TECHNOLOGY, s.r.o.
vývoj a výroba upínacích systémů
ALBRECHT ELEKTRO
měření a regulace v průmyslových aplikacích
KARLA, spol. s r.o.
prodej ocelových plechů, výroba hydraulických válců
Maximum Party Service - cateringový servis
Maximum Party Service
Cateringový servis
Kavárna Adria - caffé restaurant
Kavárna Adria
Caffé restaurant
ELPREMO, spol. s r.o.
prodej elektroinstalačního materiálu
Styrotrade, a.s.
největší výrobce polystyrenu EPS v České republice
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Manager Team Brno
Produkční a umělecká agentura
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
Kooperativa
Pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
SNIP & CO - reklamní agentura
SNIP & CO
Reklamní agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Ilona Heligrová
Daňový poradce a účetní
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Ing. Petr Koukal
Computer, penzion, badminton
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Comtherm Brno
Komponenty pro plynová zařízení
Hape - specializovaná prodejna kol
Hape
Specializovaná prodejna kol
léčba pohybového aparátu
Lázně Mšené
lázně - léčba pohybového aparátu
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Hervis
Kola, obuv, oblečení a fitness
Point - ofsetová tiskárna
Point
Ofsetová tiskárna
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Kubica reklama
Návrhy a realizace reklamy
Coca-Cola
výrobce nápojů Coca-Cola
Mediální partner
Moje Země
Mediální partner
Bizmark - reklamní agentura
Bizmark - reklamní agentura
Motogrip
nosiče registrační značky pro motocykly a čtyřkolky
Profi POMA  - profesionální pojišťovací makléř
Profi POMA
Profesionální pojišťovací makléř
VCES - pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
VCES
Pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
Renomia Network - obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Renomia Network
Obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Buchlovské hory
Motorest Samota
Ubytování a restaurace v Buchlovských horách
Top Centrum Car - autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen a Audi
Top Centrum Car
Autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen
Hamag
Slévárny Zlín
Dolver
Dolver
Realizace staveb, demolice
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Gumex
Maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
ZÁLESÍ a.s. Luhačovice
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Stavby K4
STAVBY K4 , s.r.o.
střechy 92
Střechy 92
AVENA s.r.o.
HASEO, v.o.s.
hasící technika
OBARA CORPORATION
svařovací technika
SÝKORA SPORTSWEAR s.r.o.
výroba cyklistického oblečení
Josef Zimovčák
HigBic
Josef Zimovčák
Krtek – nadační fond dětské onkologie
Krtek
Nadační fond dětské onkologie
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda
Na kole dětem Vysočinou
Cyklojízda
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Moravskoslezský kraj
Pardubický kraj
Středočeský kraj
Středočeský kraj
Kraj Vysočina
Zlínský kraj
Město Sušice
Město Jemnice
Město Dobříš
Městys Katovice
Obec Vlachovice
Město Klecany
Obec Horní Lideč
Město Týn nad Vltavou
Město Slavičín
Město Mníšek pod Brdy
Město Nová Bystřice
Město Roudnice nad Labem
Město Roudnice nad Labem
Obec Nedašov
Hlavní město Praha
Obec Čimelice
Obec Čimelice
Město Brumov - Bylnice
Statutární město Přerov
Obec Družec
Štítná nad Vláří - Popov
Město Protivín
Město Libochovice
Město Slavonice
Obec Podolí
Obec Blatnice pod Svatým Antonínkem
Město Velvary
Město Podbořany
Město Holešov
Město Veselí nad Lužnicí
Město Valašské Klobouky
Město Horažďovice
Město Klášterec nad Ohří
Cílové město 2016
Město Hluk
Klobouky u Brna
Město Hulín
Obec Sedlice
Město Ivančice
obec Zichovec
Město Jaroměřice nad Rokytnou
Město Brno
Statutární město Brno
Město Jindřichův Hradec
Město Rudná
Město Rudná
Město Rožmitál pod Třemšínem
Město Veselí nad Moravou
Statutární Město Zlín
ZŠ Telč, Masarykova
ZŠ Telč, Masarykova
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
základní škola
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola a mateřská škola Družec
Základní škola Mohelno
základní škola
Základní škola Příbor
Základní škola Příbor
Základní škola Brno, Pavlovská 16
základní škola
ZŠ a MŠ Svatobořice-Mistřín
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Základní škola Václavské náměstí Znojmo
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola
ZŠ Velká Bíteš
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
ZŠ a MŠ Katovice
Základní a mateřská škola
ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Zastávka
Základní škola Toužim
Základní škola Toužim
ZŠ Velvary
ZŠ Heřmanův Městec
Základní škola Rosice
Základní škola Rosice
ZŠ a MŠ Mšené - lázně
Základní škola a mateřská škola Těšany
Základní škola a mateřská škola Těšany
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
ZŠ Rohatec
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
Gymnázium a Střední odborná škola v Klášterci nad Ohří
ZŠ Zlín Slovenská
ZŠ Zlín Slovenská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká
ZŠ Kuřim Jungmanova
ZŠ Kuřim Jungmanova
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
Základní škola, Klášterec nad Ohří - Školní
ZÁKLADNÍ ŠKOLA KOLÍN II.
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlerská
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Zlín - Štefánikova
Základní škola Valašské Klobouky
Základní škola Valašské Klobouky
základní škola
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Základní škola Marie Kudeříkové Strážnice
Gymnázium Valašské Klobouky
Gymnázium Valašské Klobouky
gymnázium
ZŠ Komenského Holice
ZŠ Komenského Holice
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní škola a Mateřská Nedašov
Základní a mateřská škola
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Vsetín, Sychrov 97
Základní škola Brumov-Bylnice
Základní škola Brumov-Bylnice
základní škola
ZŠ Jarošova Havířov-Šumbark
ZŠ Příbram II
ZŠ Železnická 460, Jičín
ZŠ Mutěnice
ZŠ Rousínov
ZŠ Luhačovice
3. Základní škola Holešov
ZŠ pro tělesně postižené Liberec
ZŠ Třeboň, Na Sadech
ZŠ Masarykova Tanvald a Šumburk
ZŠ Sokolská Třeboň
ZŠ Tanvald sportovní
ZŠ Koryčany
ZŠ Třeboň praktická
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
ZŠ Slušovice
ZŠ T.G. Masaryka Moravský Žižkov
ZŠ Dolní Beřkovice
ZŠ Pelechovská, Železný Brod
Masarykova základní škola Obecnice
ZŠ a MŠ Horní Počaply
ZŠ Železný Brod, Školní 700
ZŠ Příbram VII
ZŠ a MŠ Nučice
ZŠ Malá Skála
Gymnázium Vodňany, Bavorská
Gymnázium I. Olbrachta Semily
ZŠ Alešova Vodňany
ZŠ a MŠ Jinočany
ZŠ I. Olbrachta Semily
ZŠ Vodňany Bavorská
ZŠ Šlapanice
ZŠ Barvířská Liberec
ZŠ T.G. Masaryka Rajhrad
Gymnázium Lipník nad Bečvou
ZŠ Halenkovice
ZŠ a MŠ Pohořelice
ZŠ Nové Město na Moravě
ZŠ a MŠ Moravský Písek
ZŠ Štítná nad Vláří
ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
ZŠ Masarykova, Lanžhot
ZŠ Moravská Nová Ves
ZŠ Vlára, Slavičín
ZŠ Bezručova, Hradec Králové
ZŠ Bodláka a Pampelišky
ZŠ Jičín, Poděbradova
Základní škola a mateřská škola, Jičín
ZŠ Štefánikova, Hradec Králové
ZŠ Masarykova, Velká nad Veličkou
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
ZŠ Vlachovice, okres Zlín
ZŠ Buchlovice
ZŠ a MŠ Jaromíra Hlubíka, Lipov
ZŠ a MŠ Bzenec
ZŠ Třebíč, Na kopcích
ZŠ Velké Bílovice
ZŠ Slavičín
základní škola
ZŠ Masarykova, Vracov
ZŠ Masarykova, Ždánice
ZŠ Malenovice, Zlín
ZŠ T.G.Masaryka, Bojkovice
ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník
ZŠ Křiby, Zlín
ZŠ Prušánky
ZŠ a MŠ J.A.Komenského, Žeravice
ZŠ a MŠ Ježov
ZŠ Zeyerova, Olomouc
ZŠ Povážská, Strakonice
ZŠ TGM Otrokovice
ZŠ Svatobořice - Mistřín
ZŠ Gagarinova, Stříbro
ZŠ Mánesova, Stříbro
Střední odborná škola Stříbro
Gymnázium Stříbro
ZŠ Heřmanův Městec
ZŠ Bruntál, Jesenická
ZŠ Hrotovice
ZŠ Klatovy, Tolstého
ZŠ Klatovy, Čápkova
ZŠ Židlochovice
ZŠ Ratíškovice
ZŠ Strážnice
Lékař, patří mezi světovou špičku v oboru hrudní a břišní chirurgie
Prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc.
Lékař, specialista na hrudní a břišní chirurgii
Lékař - přední český kardiochirurg
Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.
Přední český kardiochirurg
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Petr Koukal
Mistr republiky v badmintonu 2007-2011, 2013-2016
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16, olympijská medailistka, mistryně světa
Gabriela Koukalová
Vítězka světového poháru v biatlonu 2015-16
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Prof. MUDr. Rostislav Vyzula, CSc.
Přednosta Kliniky komplexní onkologické péče MOÚ Brno
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Martina Trnková (Štěpánková)
Trojnásobná mistryně světa v krasojízdě
Vedoucí lékař transplantační jednotky na klinice dětské hematologie a onkologie FN Motol
Doc. MUDr. Petr Sedláček, CSc.
Vedoucí lékař transplantační jednotky FN Motole
Předseda Českého klubu olympioniků
Oldřich Svojanovský
Předseda Českého klubu olympioniků
Jan Králík
Jan Králík
spisovatel, cestovatel
Velocipedista a cestovatel
Ivan Burkert
Velocipedista
Majitelé M3M studio, Plzeň
Láďa Jarolím, Vlaďka Johánková
Majitelé M3M studio, Plzeň
Sváťa Božák
Sváťa Božák
ultracyklista
Ivo Koblasa
Ivo Koblasa
cyklista - Paralympijský reprezentant ČR
Jiří Hledík
Jiří Hledík
ultracyklista
MVDr. Jan Bicek
Jan Bicek
hendikepovaný cyklista
Karel Loprais
Karel Loprais
automobilový závodník

Záštita projektu

Jiří Kejval- předseda Českého olympijského výboru, Miroslav Novák - hejtman Moravskoslezského kraje, Mgr. Jiří Zimola - hejtman Jihočeského kraje, Ing. Petr Vokřál- primátor statutárního města Brno, doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.- primátor statutárního města Olomouc, Mgr. Vladimír Puchalský- primátor statutárního města Přerov, MUDr. Miroslav Adámek- primátor statutárního města Zlín, Lenka Fojtíková- starostka obce Blatnice  pod  Svatým  Antonínkem, Mgr.  Šárka  Němečková-  starostka  městyse  Katovice, Bc. Jana Rýpalová- starostka obce Podolí, Mgr. Renata Smutná- starostka města Strážnice, Bc. Silvie Dolanská- starostka města Vizovice, Ing. Petr Rys, MBA- starosta města Bruntál, Vladimír Bouček- starosta obce Čimelice, Rostislav Mihel- starosta obce Drslavice, Zdeněk Kofent- starosta obce Družec, Ing. Martin Křižan- starosta města Hluk, Mgr. Rudolf Seifert- starosta města Holešov, Ing. Michael Forman- starosta města Horažďovice, Josef Tkadlec- starosta obce Horní Lideč, Mgr. Roman Hoza- starosta města Hulín, Ing. Stanislav Mrvka- starosta města Jindřichův Hradec, PaedDr. Jiří Kulhánek- starosta města Kadaň, Ing. Štefan Drozd- starosta města Klášterec nad Ohří, Ivo Kurhajec- starosta města Klecany, Ing. Josef Bíža- starosta obce Mšené- lázně, Vladimír Bláha- starosta města Nová Bystřice, Ing. Vladimír Černý- starosta obce Rouchovany, Ing. Jiří Rod- starosta města Sedlice, Ing. Hynek Blažek- starosta města Slavonice, Bc. Petr Mottl- starosta města Sušice, Mgr. Milan Šnorek- starosta města Týn nad Vltavou, Mgr. Dalibor Horák- starosta města Uničov, RNDr. Ladislav Sýkora- starosta města Veselí nad Lužnicí, Mgr. Radim Wolák- starosta města Velvary, Zdeněk Hověžák- starosta obce Vlachovice, Ing, Ivan Husák- starosta obce Zichovec, Mgr. Roman Lebloch- místostarosta města Luhačovice, Ing. Petr Vrána- místostarosta města Uherský Brod

Generální partner

Hlavní partneři

MetLife pojišťovna a.s. - poskytovatel životního pojištění
SMO Otrokovice - Stavební výroba, zemní práce, doprava a služby
Kaláb - stavební firma
Nadace ČEZ - poskytování nadačních příspěvků
Interflex s.r.o. – specialista na betonové podlahy
UniCredit Bank - bankovní produkty a služby
AR Brno, spol. s r.o. - výrobce a dodavatel potrubních součástí
Josef Zimovčák

Partneři

TK Sport - prodej a servis jízdích kol
Sportobchod.cz - tvůj nejlepší spoluhráč
ALFUN a.s.
Qualiform - certifikace, znalectví a stavební expertízy
Kamenictví Zimovčák  - kamenické a štukatérské práce
METALLPLAST-RECYKLING, spol. s r.o., - ekologické zpracování odpadů, odpady, sběrné suroviny
Obchodní zastoupení firmy RI OKNA a.s.
Zábojník - výroba cementového zboží
Zdeněk Tomášek s.r.o. - mezinárodní kamionová doprava
Stavreko - provádění staveb a jejich změn
Kavárna Adria - caffé restaurant
Maximum Party Service - cateringový servis
Manager Team Brno - produkční a umělecká agentura
Kooperativa - pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group
SNIP & CO - reklamní agentura
Ing. Ilona Heligrová - daňový poradce a účetní
Ing. Petr Koukal - computer, penzion, badminton
Comtherm Brno - komponenty pro plynová zařízení
Hape - specializovaná prodejna kol
léčba pohybového aparátu
Hervis - kola, obuv, oblečení a fitness
Point - ofsetová tiskárna
Kubica - návrhy a realizace reklamy
Mediální partner
Bizmark - reklamní agentura
Profi POMA  - profesionální pojišťovací makléř
VCES - pozemní, dopravní, inženýrské a vodohospodářské stavby
Renomia Network - obchodní podpora a služby pojišťovacím zprostředkovatelům
Buchlovské hory
Top Centrum Car - autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen a Audi
Dolver
Gumex - maloobchodní i velkoobchodní prodej a zpracování pryže
Výroba tepla, s. r. o., Valašské Klobouky
Stavby K4
střechy 92
Krtek – nadační fond dětské onkologie
Na kole dětem Vysočinou - cyklojízda

© 2012 HigBic s.r.o. / grafika, webdesign Opti-Mystic / webmaster megahosting.czPodpořte nás i Vy!