Cyklotour 2020 změna termínu a organizace

Vážení a milí partneři, sponzoři a přátelé,
vzhledem k pandemii Coronaviru musíme letošní ročník veřejné cyklotour upravit dle pravidel nařízení vlády.
Ochranná opatření nám neumožňují uspořádat VEŘEJNOU cyklojízdu Na Kole Dětem tak, jak jsme byli my i vy zvyklí. Přesto jsme se rozhodli nenechat děti ve štychu a uskutečnit akci jen v omezeném rozsahu. Činíme tak neradi, ale zdraví nás všech je důležitější. Víme, že jste se těšili na milá setkání, na krásnou krajinu, pohyb a v neposlední řadě pomoc dětem.
Nedá se nic dělat. Vše si vynahradíme příští rok. Abychom Vás o naplánovanou trasu nepřipravili, slibujeme, že příští rok ji projedeme opakovaně. Pevně věříme, že se situace uklidní a vše si v roce 2021 vynahradíme.

Pepa se samozřejmě jízdy vzdát nemůže a ani nechce. Znáte ho!!! 😊 Objede letošní trasu  jen v omezeném počtu doprovodu.
Na trasu se vydá o 14 dní později, tedy ve středu 10. června a do cíle dorazí v sobotu 20. června.
 

PS: Abyste nevyšli ze cviku😊 a natrénované kilometry nepřišly vniveč, tak si můžete ve dnech Cyklotour každý obléci dres Na kole dětem, objet svojí denní dávku km sám nebo s přáteli či dětmi v menší skupině a děti podpořit finančně na konto sbírky NF Na kole dětem.
Pošlete nám prosím fotečky z těchto jízd i s komentářem na adresu vlcek@nakoledetem.cz a my je zveřejníme na našich stránkách i FCB, aby bylo vidět, že jsme na děti nezapomněli ani v této složité době a dokážeme projevit sounáležitost i když to nemůže být v jednom velkém pelotonu.

O průběhu letošní Cyklotour i v omezené podobě budeme samozřejmě informovat na našich stránkách www.nakoledetem.cz

Děkujeme za pochopení a těšíme se na další setkání při dalších akcích Na kole dětem