Na kole dětem Chorvatskem 2024

Na kole dětem Chorvatskem potřetí.

6-11.5.2024 proběhla cyklodovolená pro podporu onkologicky nemocné děti. 28 účastníků se těšilo týdennímu programu, který začínal v šest hodin ráno na pláži, následovala výborná snídaně a šup na kolo. Byly jsme rozděleni do dvou skupin. A a B. Turbošneci a šneci :) skupina A jezdila delší trasy a tu a tam se svezla s Pepou, pokud jel na vysokém kole. Skupina B jezdila více terénem o maximální délce 40 kilometrů. Po návratu nás čekala vířivka, bazén, sauna, masáž a poté večeře. Večerní posezení v hotelovém baru a šup do hajan.

Tento rok byla opravdu úžasná skupina, semknutá, spolupracující a hlavně usměvavá. Zažili jsme spoustu srandy, Společně jsme malinko přispěli jedné nejmenované rodině, která si to zasloužila a hlavně která se stala naší malou společnou rodinou. Bylo to úžasné, až dojemné a jsem za to neskutečně vděčný. Pepa pro nás zorganizoval přednášku, kde opět proběhlo mnoho důležitých vět a humorných situací. 

Než se člověk naděje, jedeme domů. Ale stálo to opravdu za to. Není nic krásnějšího než trénovat na kole v Chorvatsku a zároveň pomoci těm, kteří to potřebují. 

Martin Schmidt pro Vás připravil 3. ročník Na kole dětem Chorvatskem. Pětidenní cyklokemp, kde se každý den budeme věnovat jízdě na kole, běhání, střečinku, koupání a vylepšování úsměvu na našich tvářích. Společně podpoříme nadační fond Josefa Zimovčáka Na kole dětem. Kemp je omezený pro 16 osob. Termín 6 - 11.května 2024. Máte-li zájem, neváhejte a ozvěte se.

více na https://www.pomahamesportem.cz/zazitkove-pobyty/