Na kole dětem Vysočinou 2014

Trasa: Telč - Třešť - Jihlava - Batelov - Telč
Délka trasy: 77 km

4. ročník cyklovýletu je minulostí

6. září 2014

Čtvrtý ročník projektu Na kole dětem Vysočinou 2014 skončil a máme za sebou čtvrtou cyklojízdu napříč Vysočinou, kdy na 250 cyklistů překonalo 80 kilometrů terénních vlnek v malebné krajině Vysočiny.
A můžeme říci Na kole dětem Vysočinou 2014 se povedlo! Cyklojízda proběhla za krásného počasí. Na trasu Telč - Třešť - Jihlava - Batelov  -  Telč vyrazilo přes 250 cyklistů. Po celou dobu jízdy přálo počasí a lokální deště se cyklistům vyhýbaly. V pelotonu panovala skvělá atmosféra, kromě drobných oděrek proběhlo vše bez komplikací. Po dojezdu na krásné telčské náměstí  za doprovodu dixilendu přišla řada na vylosování tomboly. Ceny od sponzorů byly opravdu bohaté, ale nejdůležitější byl dobrý pocit ze skvěle prožitého dne.
Všichni svojí účastí podpořili správnou věc, odměnou jim byla jízda v pelotonu, což byla pro mnohé první zkušenost a obrovský zážitek. Velké poděkování patří kraji Vysočina, městům Telč, Třešť, Jihlava, Batelov a Řásná, které ze svých fondů uvolnily finanční prostředky na organizaci cyklotour a pro příjezd pelotonu připravily přivítání, kulturní program a občerstvení. Obrovské uznání a poděkování si zaslouží všichni sponzoři, partneři a dárci za finanční, materiální a technické zázemí projektu. Ohromné díky patří policii ČR a MP Jihlava, které se po celou dobu tour pečlivě staraly o bezpečnost všech zúčastněných a bez kterých by cyklisté nemohli vyrazit. Dále musíme poděkovat všem, kteří si zakoupili tričko či náramek, nebo přispěli dobrovolným startovným do kasičky nadace. Dnes již víme, že se nám podařila vybrat částka 70 918 Kč, z níž část poputuje na pediatrické oddělení Jihlavské nemocnice a část do Nadačního fondu  Josefa Zimovčáka, který financuje rekondiční pobyty dětí po náročné onkologické léčbě. Ve veřejné sbírce se formou dobrovolného startovného vybralo více než 26 tis. Kč, další nemalou částkou 44 tisíc přispěli sponzoři. Děkujeme a počítáme s Vámi i v roce 2015

Fotogalerie

Na kole dětem Vysočinou 2014

4. ročník startuje v Telči

sobota 6.9.2015 10:00 hod.

4. ročník cyklojízdy Na kole dětem Vysočinou startuje tradičně v Telči 6.9.2014.
Od 8:00 hodin bude možno zaplatit dobrovolné startovné, vyzvednout si startovací balíček a nakoupit reklamní předměty.
V 10 hodin vyrazíme z Telče směrem na Třešť, Jihlavu, Batelov, Řásnou a zpět do Telče. Do Telče se vrátíme v cca 17:00 hodin.

Průběžně Vás budeme na našich stránkách informovat. Další informace průběžně najdete i na stránkách www.nakoledetemvysocinou.cz ,

Na loňský ročník můžete zavzpomínat zde,  Vloni vyrazilo na alespoň kousek trasy více jak 200 cyklistů. Překonáme letos tento počet?

Více na: https://www.nakoledetemvysocinou.cz/